Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » Soccer Shootout

Soccer Shootout

v0.7.7
reklamlar
Soccer Shootout
Soccer Shootout ekran görüntüleri Soccer Shootout ekran görüntüleri Soccer Shootout ekran görüntüleri Soccer Shootout ekran görüntüleri Soccer Shootout ekran görüntüleri Soccer Shootout tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Soccer Shootout Açıklama

Gamegou Limited tarafından geliştirilen Soccer Shootout oyununda serbest vuruş ve penaltı atışlarıyla rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor.

 

3 boyutlu grafik kalitesiyle oldukça canlı görsellere sahip olan oyunda atışlarınız ne kadar başarılı olursa, o kadar çok para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla atış becerisi yüksek yeni futbolcular alabileceğiniz gibi, hazır olan oyuncunuzu geliştirecek ve güçlendirecek yetenekler satın alabilirsiniz. Oyuncunuzun yeteneklerini arttırmanın bir diğer yolu da antrenman yaptırmak. Belli aralıklarla oyuncunuza antrenman yaptırdığınızda futbolcunun zaman içerisinde geliştiğini göreceksiniz.

 

Başarılı bir şekilde geliştirilen oyun motoru, topu istediğiniz yere göndermede yüksek oranda isabet sağlıyor ve bu özelliği oyunu benzer rakiplerine karşı öne geçiriyor. Soccer Shootout APK dosyasını indirerek futbolcunuzu seçin ve rakiplerinizi avlamaya başlayın. İyi oyunlar.

Artıları

Yüksek kalite grafikler,

Gelişmiş oyun motoru.

Eksileri

Futbolcu gelişmeleri yavaş gerçekleşiyor.

reklamlar

Soccer Shootout Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: