Soccer Shootout ikon

Soccer Shootout APK

v0.9.1

Gamegou Limited tarafından geliştirilen Soccer Shootout oyununda serbest vuruş ve penaltı atışlarıyla rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor.


3 boyutlu grafik kalitesiyle oldukça canlı görsellere sahip olan oyunda atışlarınız ne kadar başarılı olursa, o kadar çok para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla atış becerisi yüksek yeni futbolcular alabileceğiniz gibi, hazır olan oyuncunuzu geliştirecek ve güçlendirecek yetenekler satın alabilirsiniz. Oyuncunuzun yeteneklerini arttırmanın bir diğer yolu da antrenman yaptırmak. Belli aralıklarla oyuncunuza antrenman yaptırdığınızda futbolcunun zaman içerisinde geliştiğini göreceksiniz.


Başarılı bir şekilde geliştirilen oyun motoru, topu istediğiniz yere göndermede yüksek oranda isabet sağlıyor ve bu özelliği oyunu benzer rakiplerine karşı öne geçiriyor. Soccer Shootout APK dosyasını indirerek futbolcunuzu seçin ve rakiplerinizi avlamaya başlayın. İyi oyunlar.

Soccer Shootout ekran görüntüleri Soccer Shootout ekran görüntüleri Soccer Shootout ekran görüntüleri Soccer Shootout ekran görüntüleri Soccer Shootout ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Soccer Shootout son sürüm güncellemesi ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.
Artıları

Yüksek kalite grafikler,

Gelişmiş oyun motoru.

Eksileri

Futbolcu gelişmeleri yavaş gerçekleşiyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder