Football Manager Mobile 2016 v7.0.2 ikon

Football Manager Mobile 2016 v7.0.2 APK

Arkadaşlar SEGA'nın yeni oyunuyla karşınızdayız.Lisans Hatası Alan Arkadaşların LUCKY PATCHER la bu hatayı düzeltmesi gerekebilir;)

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Football Manager Mobile 2016 v7.0.2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Football Manager Mobile 2016 v7.0.2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Football Manager Mobile 2016 v7.0.2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Football Manager Mobile 2016 v7.0.2 için toplam 10 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Football Manager Mobile 2016 v7.0.2 için
Telefon root suz çalışır mı oyun
Ziyaretçi5 yıl önce
İçindeki dosyayı obb klasörüne Atacan yoksa sen oluştur Android/obb
Ziyaretçi5 yıl önce
Abi bu oyun full dimi
Ziyaretçi5 yıl önce
Abi lisans sorununu ne zaman halledeceksin
Ziyaretçi5 yıl önce
kardeşim şu indirdiğimizde çıkan dosyayı hangi klasöre kopyalayacağız?