Real Football 2013 1.6.1d ikon

Real Football 2013 1.6.1d APK

Android 2.3 ve üst versiyonlar için Gameloft tarafından geliştirilmiş en iyi futbol oyunlarından biri olan Real Football 2013 serisinin son versiyonudur. (03.12.2013) Oyun yapımcısının Google Play'deki resmi açıklaması: 


Ücretsiz futbol simülasyon oyunu rf13, en yeni sürümü yepyeni hareketlerle birlikte yine ortalığı sallamak için karşınızda.En gerçekçi ücretsiz futbol simülasyon oyununda yer al ve sahaların en iyisi olduğunu göster. Kulübün tesislerini geliştirerek, yeni elemanlar alarak, sponsor ile anlaşarak şampiyonlar dolu takımını güçlendir.Oyun kapak yıldızı Falcao gibi futbol şampiyonlar arasına katıl ve sahalara in. SEN FUTBOLSUN, SEN REAL FOOTBALL'SUN! KULÜBÜNÜ ZİRVEYE TAŞILig ya da kupa maçları boyunca takımını sahada kontrol et. Çaylak bir takımla başlayacaksın, en üst lige çıkmak için oyuncularının becerilerini artırman gerekecek, ayrıca şampiyonluk ve kupa için dünyanın en iyi dünya takımlarıyla mücadele edeceksin. DAHA GERÇEKÇİ OLAMAZÜcretsiz oyun Real Football'da ilk kez 3000 futbol yıldızının ismi ve portresi, resmi FIFPro lisansı sayesinde oyunda yer alıyor. Ayrıca güncellemeler ücretsiz oyunu en yeni transferlere ve lig programına göre yapılandırıp güncelliğini korur. KULÜBÜNÜ GELİŞTİROyunda Avrupa takımları, dünya en iyi takımları en modern tesislere sahip. İyi bir fantezi futbol menajeri olabilirsin. Oyuncularının antrenman sahalarını geliştirip onların fiziksel, teknik ve taktik becerilerini artırabilir böylece gerçek bir menajer gibi onları formda tutabilirsin. Stadyumunu genişleterek içini dükkanlarla doldurabilir, ünlü markalardan sponsorluk alabilir, daha fazla para kazanabilir ve daha çok hayran toplayabilirsin. GERÇEĞE EN YAKIN DENEYİMKusursuz ve gerçekçi grafikler oyun boyunca futbolcuları ekrandan çıkarıp karşına dikecek. Geliştirilmiş yapay zeka ve 700 hareket yakalama animasyonu sayesinde özel efekt ve ara sahnelerle bezeli oyunu TV kalitesinde deneyimleyeceksin. Sanki gerçek bir futbol maçı seyrediyor gibi hissedeceksin. RF13, lig ya da kupa şampiyonası kazanabileceğin ücretsiz bir spor simülasyon oyunudur. Dünya şampiyonlar ile oynayabilir, bir takımın menajeri olabilirsin. Senin için gerçekçi ve ücretsiz bir fantezi simülasyonu hem de kapsamlı bir menajerlik oyunu getirdik, aradığın her şey bu oyunda. İster futbol simülasyon oyunlar, ister fantezi menajerlik oyunları beğen, spordan keyif alıyorsan bu ücretsiz oyun tam senlik.

Real Football 2013 1.6.1d ekran görüntüleri Real Football 2013 1.6.1d ekran görüntüleri Real Football 2013 1.6.1d ekran görüntüleri Real Football 2013 1.6.1d ekran görüntüleri Real Football 2013 1.6.1d ekran görüntüleri

Yorumlar

Real Football 2013 1.6.1d için toplam 25 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Real Football 2013 1.6.1d için
Iyi
Ziyaretçi4 yıl önce
Guzel
tizin4 yıl önce
şokkkkkkkkk güzel
Ziyaretçi5 yıl önce
Cok güzel
Ediz_boy1235 yıl önce
Beyler indirmeyin oyunun açılmamasının sebebi data sı yok oyunun en kısa zamanda gelir inş o zaman tam yıldız vercem