Champion Eleven ikon

Champion Eleven

v2.16.29

Champion Eleven, FIFPRO resmi lisansına sahip başarılı bir futbol takımı yönetimi oyunudur.

 

Pep Guardiola'nın direktörlüğü esas alınarak geliştirilen oyunda futbol takımınızı seçiyor ve taktik stratejilerini geliştirerek maçları kazanmasını sağlıyorsunuz. Oyunu bu açıdan teknik direktörlük oyunu olarak düşünebilirsiniz. Çünkü takım antrenmanları, sahadaki diziliş ve oyun tarzı dahil takımınızın performansını yukarı taşıyacak tüm detayları tamamen siz yönetiyorsunuz.

 

Champion Eleven'da Pep Guardiola'nın öne çıkarılmasında önemli bir etki var. Herkesin onun kadar başarılı olması zor: bu yüzden oyuncular farklı taktikleri deneyerek takımlarını yükseltmek ve ona yaklaşmak için mücadele ediyor. Oyun temel olarak internet üzerinden gerçek oyunculara karşı oynandığında daha keyifli. Ancak isterseniz yapay zekaya karşı da oynayarak kendinizi geliştirmeniz mümkün.

 

Champion Eleven iki ve üç boyutlu detaylarla harmanlanmış akıcı bir grafik modellemesine sahip. Başarılı kontrol fiziği ve akıcı animasyonlar oyunun keyfini arttıran etkenlerin başında. Android takım yönetme oyunları arasında resmi lisansı ile öne çıkan oyunu oynamak için Champion Eleven APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Champion Eleven nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Champion Eleven APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Champion Eleven ekran görüntüleri Champion Eleven ekran görüntüleri Champion Eleven ekran görüntüleri Champion Eleven ekran görüntüleri Champion Eleven ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.16.29

GeliştiriciShanghai Youheng Network Technology Co.,Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi20.01.2019 - 16:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme57

Dosya boyutu 274 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9277

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder