Tennis Clash ikon

Tennis Clash APK

v3.11.0

Tennis Clash Açıklama

Tennis Clash 3D, gerçek zamanlı tenis maçlarına katılacağınız başarılı bir Android spor oyunudur.


Tamamen gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı tenis maçlarının yapıldığı Tennis Clash, dünya çapında turnuvalara katılmanızı sağlıyor. Tennis Clash 3D APK dosyasını indirip kurduktan sonra tenisçi karakterinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz. Daha sonra birkaç alıştırma maçı yapıyorsunuz ve gerçek zamanlı olarak oynamaya kendinizi hazırlıyorsunuz.


Tennis Clash 3D'de başarılı olmak için tenis raketinden antrenman koçunuza kadar birçok detay belirleyici oluyor. Üstelik tüm bu detayları tamamen siz belirliyorsunuz. Maçlardan kazanacağınız puanlarla tenis araçlarınızı yenileyebilir ve kendinize daha üst seviye bir antrenman koçu tutabilirsiniz. Siz başarılı oldukça kazandığınız para da artıyor ve rakiplerinize karşı göz dağı veriyorsunuz.


Oyunun grafikleri oldukça kaliteli ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Android spor oyunlarını seviyorsanız, internet üzerinden oynanan Tennis Clash 3D kesinlikle iyi bir oyun. Tennis Clash 3D APK dosyasını hemen indirin ve gerçek zamanlı tenis maçlarına katılın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Tennis Clash APK son sürüm güncellemesinde Tenis kulüpleri eklenmiş. Kulüplere katılarak arkadaşlarınızla tenis oynayabilirsiniz. Ek olarak oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Tennis Clash ekran görüntüleri Tennis Clash ekran görüntüleri Tennis Clash ekran görüntüleri Tennis Clash ekran görüntüleri Tennis Clash ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.11.0

GeliştiriciWildlife Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.12.2019 - 15:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme69

Dosya boyutu 158 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10011

GÜVENLİKİndireceğiniz Tennis Clash APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tfgco.games.sports.free.tennis.clash

APK imzası: 67909bcc5644c44f48cab003754872d7ce69a3b3

Tennis Clash eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Tennis Clash versiyonları:
  • 1. Tennis Clash: 3D Spor - Çok Oyunculu Bedava Oyun v1.5.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder