Tennis Clash: 3D Spor - Çok Oyunculu Bedava Oyun ikon

Tennis Clash: 3D Spor - Çok Oyunculu Bedava Oyun APK

v1.5.0

Tennis Clash 3D, gerçek zamanlı tenis maçlarına katılacağınız başarılı bir Android spor oyunudur.


Tamamen gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı tenis maçlarının yapıldığı Tennis Clash, dünya çapında turnuvalara katılmanızı sağlıyor. Tennis Clash 3D APK dosyasını indirip kurduktan sonra tenisçi karakterinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz. Daha sonra birkaç alıştırma maçı yapıyorsunuz ve gerçek zamanlı olarak oynamaya kendinizi hazırlıyorsunuz.


Tennis Clash 3D'de başarılı olmak için tenis raketinden antrenman koçunuza kadar birçok detay belirleyici oluyor. Üstelik tüm bu detayları tamamen siz belirliyorsunuz. Maçlardan kazanacağınız puanlarla tenis araçlarınızı yenileyebilir ve kendinize daha üst seviye bir antrenman koçu tutabilirsiniz. Siz başarılı oldukça kazandığınız para da artıyor ve rakiplerinize karşı göz dağı veriyorsunuz.


Oyunun grafikleri oldukça kaliteli ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Android spor oyunlarını seviyorsanız, internet üzerinden oynanan Tennis Clash 3D kesinlikle iyi bir oyun. Tennis Clash 3D APK dosyasını hemen indirin ve gerçek zamanlı tenis maçlarına katılın. İyi eğlenceler.

Tennis Clash: 3D Spor - Çok Oyunculu Bedava Oyun ekran görüntüleri Tennis Clash: 3D Spor - Çok Oyunculu Bedava Oyun ekran görüntüleri Tennis Clash: 3D Spor - Çok Oyunculu Bedava Oyun ekran görüntüleri Tennis Clash: 3D Spor - Çok Oyunculu Bedava Oyun ekran görüntüleri Tennis Clash: 3D Spor - Çok Oyunculu Bedava Oyun ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder