Kings of Soccer ikon

Kings of Soccer

v1.0.34

 

Kings of Soccer kendine özgü futbol yapısıyla dikkat çeken oldukça eğlenceli bir futbol oyunu.

 

Barcelona, Liverpool, Juventus, Arsenal ve Real Madrid gibi birçok dünya kulübünün yer aldığı oyuna ilk girdiğinizde çok farklı bir futbol yapısı dikkati çekiyor. Öncelikle, futbol takımları 5'er futbolcudan oluşuyor ve maç sırasında topa sadece bir kere hamle yapabiliyorsunuz. Minyatür tarzda modellenmiş futbolcu karakterleri üç boyutlu yapısıyla oyunun eğlencesini arttıran bir deneyim sunuyor.

 

Oyunda özellikle maç sırasında yapacağınız hamle ile topu rakip sahaya geçirmek önemli, bu sayede gole yaklaştığınız gibi rakibinizin işini de zorlaştırmış oluyorsunuz. Ayrıca oyunda taç ve korner gibi detaylar yok. Sahanın çevresindeki bariyerleri kullanarak topu daha kolay çevirebilirsiniz. Bunlara ek olarak, rakip takımın gücüne karşı farklı oyun stratejileriyle takımınızı sahaya sürebiliyorsunuz. Gerçek oyunculara karşı oynadığınız için rakiplerinizin stratejisini inceleyip ona göre takım kurmak sizi galibiyete yaklaştıracaktır.

 

Hugo Games ekibinin geliştirdiği Kings of Soccer bize özellikle kapak futbolunu anımsattı. Üstün körü bir değerlendirme yaparsak, kapak yerine futbolcu karakterleri kullanılmış ve farklı kamera açıları ile sahaya tam hakim olmanız sağlanmış. Oyunu keyifli yapan özellikler de tam olarak bunlar aslında. Farklı ve sıradışı bir futbol deneyimi için Kings of Soccer APK dosyasını indirmeniz yeterli. Oyun tamamen ücretsiz. İyi oyunlar.

Kings of Soccer ekran görüntüleri Kings of Soccer ekran görüntüleri Kings of Soccer ekran görüntüleri Kings of Soccer ekran görüntüleri Kings of Soccer ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı ve özgün oyun kurgusu,

Kaliteli grafik yapısı,

Üç boyutlu futbolcu modellemeleri,

Farklı strateji ve taktik seçenekleri.

Eksileri

Rakip eşleşmeleri bazen çok dengesiz oluyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.34

GeliştiriciHugo Games A/S

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi13.04.2018 - 20:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme57

Dosya boyutu 81.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8631

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder