Kings of Soccer 2019 ikon

Kings of Soccer 2019 APK

v2.2.1

 Kings of Soccer kendine özgü futbol yapısıyla dikkat çeken oldukça eğlenceli bir futbol oyunu.

 

Barcelona, Liverpool, Juventus, Arsenal ve Real Madrid gibi birçok dünya kulübünün yer aldığı oyuna ilk girdiğinizde çok farklı bir futbol yapısı dikkati çekiyor. Öncelikle, futbol takımları 5'er futbolcudan oluşuyor ve maç sırasında topa sadece bir kere hamle yapabiliyorsunuz. Minyatür tarzda modellenmiş futbolcu karakterleri üç boyutlu yapısıyla oyunun eğlencesini arttıran bir deneyim sunuyor.

 

Oyunda özellikle maç sırasında yapacağınız hamle ile topu rakip sahaya geçirmek önemli, bu sayede gole yaklaştığınız gibi rakibinizin işini de zorlaştırmış oluyorsunuz. Ayrıca oyunda taç ve korner gibi detaylar yok. Sahanın çevresindeki bariyerleri kullanarak topu daha kolay çevirebilirsiniz. Bunlara ek olarak, rakip takımın gücüne karşı farklı oyun stratejileriyle takımınızı sahaya sürebiliyorsunuz. Gerçek oyunculara karşı oynadığınız için rakiplerinizin stratejisini inceleyip ona göre takım kurmak sizi galibiyete yaklaştıracaktır.

 

Hugo Games ekibinin geliştirdiği Kings of Soccer bize özellikle kapak futbolunu anımsattı. Üstün körü bir değerlendirme yaparsak, kapak yerine futbolcu karakterleri kullanılmış ve farklı kamera açıları ile sahaya tam hakim olmanız sağlanmış. Oyunu keyifli yapan özellikler de tam olarak bunlar aslında. Farklı ve sıradışı bir futbol deneyimi için Kings of Soccer APK dosyasını indirmeniz yeterli. Oyun tamamen ücretsiz. İyi oyunlar.

Kings of Soccer 2019 ekran görüntüleri Kings of Soccer 2019 ekran görüntüleri Kings of Soccer 2019 ekran görüntüleri Kings of Soccer 2019 ekran görüntüleri Kings of Soccer 2019 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun fizik alt yapısında geliştirmeler yapılmış,

Kontrol mekanizması güncellenmiş,

2019 güncel sezon verileri geliştirilmiş.

Artıları

Başarılı ve özgün oyun kurgusu,

Kaliteli grafik yapısı,

Üç boyutlu futbolcu modellemeleri,

Farklı strateji ve taktik seçenekleri.

Eksileri

Rakip eşleşmeleri bazen çok dengesiz oluyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder