Golf Battle ikon

Golf Battle APK

v2.4.0

Golf Battle Açıklama

Golf Battle gerçek oyunculara karşı golf oynamanın keyfini çıkaracağınız eğlenceli bir golf oyunudur. Golf Battle APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.


Diğer Android golf oyunları genelde tek başınıza oynama imkanı verirken Golf Battle tamamen gerçek oyunculardan oluşan 6 kişi ile oynanıyor. Bu 6 kişi arkadaşlarınızdan veya rastgele gerçek oyunculardan oluşabilir, oynayacağınız oyun moduna göre istediğinizi seçme şansınız var. Oyunda farklı modların yer alması da oldukça geniş bir içerikle oynamanızı sağlıyor. Klasik oyun modu golf hedefini tutturabilmeniz için yeterli zamanı size verirken Hücum modunda en kısa sürede topu golf deliğine atmayı başarmanız gerekiyor.


Yapacağınız her başarılı atış oyun içi ödülleri kazanmanızı sağlıyor. Özellikle para ödülü kazanmak golf sopanızı yenilemek ve üst seviye golf topu almak için olmazsa olmaz. Miniclip stüdyosunun geliştirdiği oyunun kontrolleri gayet sezgisel ve başarılı çalışıyor. Grafik kalitesi de akıcı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Golf Battle APK dosyasını ücretsiz indirerek gerçek zamanlı golf keyfini çıkarmaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Golf Battle APK son sürüm güncellemesinde tespit edilen hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Golf Battle ekran görüntüleri Golf Battle ekran görüntüleri Golf Battle ekran görüntüleri Golf Battle ekran görüntüleri Golf Battle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.0

GeliştiriciMiniclip.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.10.2018 - 12:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme605

Dosya boyutu 77.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9116

GÜVENLİKİndireceğiniz Golf Battle APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: games.onebutton.golfbattle

APK imzası: 87615343657c0a98155d71ec5a3158218b9a9f62

Golf Battle eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Golf Battle versiyonları:
  • 1. Golf Battle v1.0.10

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder