Golf Battle ikon

Golf Battle APK

v1.0.10

Golf Battle gerçek oyunculara karşı golf oynamanın keyfini çıkaracağınız eğlenceli bir golf oyunudur. Golf Battle APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Diğer Android golf oyunları genelde tek başınıza oynama imkanı verirken Golf Battle tamamen gerçek oyunculardan oluşan 6 kişi ile oynanıyor. Bu 6 kişi arkadaşlarınızdan veya rastgele gerçek oyunculardan oluşabilir, oynayacağınız oyun moduna göre istediğinizi seçme şansınız var. Oyunda farklı modların yer alması da oldukça geniş bir içerikle oynamanızı sağlıyor. Klasik oyun modu golf hedefini tutturabilmeniz için yeterli zamanı size verirken Hücum modunda en kısa sürede topu golf deliğine atmayı başarmanız gerekiyor.

 

Yapacağınız her başarılı atış oyun içi ödülleri kazanmanızı sağlıyor. Özellikle para ödülü kazanmak golf sopanızı yenilemek ve üst seviye golf topu almak için olmazsa olmaz. Miniclip stüdyosunun geliştirdiği oyunun kontrolleri gayet sezgisel ve başarılı çalışıyor. Grafik kalitesi de akıcı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Golf Battle APK dosyasını ücretsiz indirerek gerçek zamanlı golf keyfini çıkarmaya başlayın. İyi oyunlar.

Golf Battle ekran görüntüleri Golf Battle ekran görüntüleri Golf Battle ekran görüntüleri Golf Battle ekran görüntüleri Golf Battle ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder