Football Clash: All Stars ikon

Football Clash: All Stars APK

v2.0.9s

Football Clash: All Stars kart tabanlı oynanan eğlenceli bir futbol oyunudur.

 

Clash Royale benzeri bir oyun ilerleyişi olan Football Clash'da futbolcu kartları kazanarak takımınızı güçlendiriyor ve yeni futbolcular alıyorsunuz. İlk başta az sayıda kart destesi ile oyuna başlıyorsunuz ama ilerleyen bölümlerde koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz toplamda 100'den fazla kart bulunuyor. İyi, süper, elite, legacy ve efsanevi olarak 5 gruba ayrılan bu kartları kazanmak için tek yol ise maçlarda rakibinizi yenmek. Her yeni kart yeni ve farklı bir yeteneğe sahip futbolcu anlamına geliyor, bu nedenle kart kazanmak takımınızın gücünü doğrudan etkileyen bir durum.

 

Football Clash: All Stars'da yapılan maçların oynanışı oldukça eğlenceli. Dik ekran görünümünde oynanan maçlarda ekran üzerinde parmağınızı kaydırarak pas, şut ve orta yapıyorsunuz. Aynı şekilde top rakipteyken de kalecinizi yine bu şekilde kontrol ediyorsunuz. Her kart türünün farklı bir top tekniği olduğuna dikkat edin ve hamlelerinizi buna göre yapın. Aksi halde orta açarken Sabri gibi topu taca atabililrsiniz.
 
Android futbol oyunları içinde Football Clash: All Stars kesinlikle denenmesi gereken farklı futbol yapısıyla öne çıkıyor. Football Clash: All Stars APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
Football Clash: All Stars ekran görüntüleri Football Clash: All Stars ekran görüntüleri Football Clash: All Stars ekran görüntüleri Football Clash: All Stars ekran görüntüleri Football Clash: All Stars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni turnuvalar eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Maçlardan önce biraz takılma yaşanıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder