Underworld Football Manager 18 ikon

Underworld Football Manager 18 APK

v3.8.5

Underworld Football Manager 18 Açıklama

Underworld Football Manager 18 fairplay kurallarını hiçe sayan eğlenceli bir futbol oyunudur.

 

Oyunun başında kendi futbol kulübünüzü ve şehrinizi kuruyor, ardından şampiyon olmak için gerçek oyunculara karşı maçlara çıkıyorsunuz. Ancakrüşvet, şike, saldırı, menajer kandırmak gibi kural dışı olan her şey Underworld Football Manager 18 oyununda serbest. Oyunun eğlenceli olmasının sebebi de bu. Bir transfer sürecinde kulübünü kandırarak oyuncuyu satın almak, maçtan önce rakip takımın en önemli futbolcusunu sakatlamak ve yenik götürdüğünüz maçtan şike yaparak galip çıkmak gibi fairplay kurallarına aykırı her şeyi yapabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken şey bunları dikkat çekmeden yapmanız. Eğer yakalanırsanız takımınız para cezasına çarptırılıyor.

 

Bildiğimiz sıradan futbol menajerinin mafya babasına dönüşmeye başladığı oyun tamamen gerçek oyunculardan oluşan bir mücadele içeriyor. Kural dışı eylemlerin dışında antrenmanlar, taktik stratejiler ve taraftar toplama gibi bir futbol oyununda olması gereken her şey Underworld Football Manager 18'de de bulunuyor. Yasadışı futbol kurallarını yerine getirirken takımınızın teknik gelişmesini de ihmal etmeyin. Ücretsiz sunulan Underworld Football Manager 18 APK kurulum dosyasını indirerek kural dışı futbol oyununa başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Underworld Football Manager 18 ekran görüntüleri Underworld Football Manager 18 ekran görüntüleri Underworld Football Manager 18 ekran görüntüleri Underworld Football Manager 18 ekran görüntüleri Underworld Football Manager 18 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.8.5

GeliştiriciStanga Games, Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi05.02.2018 - 11:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme125

Dosya boyutu 68.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8211

GÜVENLİKİndireceğiniz Underworld Football Manager 18 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.jokkogames.footballunderworld.mobile

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder