Dream Score: Soccer Champion ikon

Dream Score: Soccer Champion APK

v1.0.1910

Dream Score: Soccer Champion Açıklama

Dream Score: Soccer Champion oyunu ile kendi futbol takımınızı kurun ve yönetin.


Futbol dünyasına kendi takımınızla katılacağınız Dream Score: Soccer Champion oyununda koleksiyon tarzı bir futbol kurgusu sizi bekliyor. Juventus ve FIFPro lisanslı olarak geliştirilen oyun dünyadaki birçok gerçek futbolcu ve takımı içeriyor. Size düşen, yönetici olarak bu futbolcuları transfer etmek ve takımınızı başarıya ulaştırmak.


Dream Score: Soccer Champion'da başarılı olmak için futbolcularınızın yetenekli ve kaliteli olması şart. Üstelik maçlarda uygulayacağınız savunma ve atak stratejileri de başarılarınızda etkili oluyor. Dünyaca ünlü ve yetenekli futbolcuları transfer etmenin öncelikli yolu takımınızı başarıyla anılan bir takım haline getirmek. Bunu başarabilmek için de doğru stratejiyi uygulamanız şart.


Elex ekibi tarafından geliştirilen oyun ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Dream Score: Soccer Champion APK dosyasını indirerek kendi futbol takımınızı kurabilir ve yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dream Score: Soccer Champion ekran görüntüleri Dream Score: Soccer Champion ekran görüntüleri Dream Score: Soccer Champion ekran görüntüleri Dream Score: Soccer Champion ekran görüntüleri Dream Score: Soccer Champion ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.1910

GeliştiriciElex

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi25.01.2021 - 09:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme86

Dosya boyutu 105 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10747

GÜVENLİKİndireceğiniz Dream Score: Soccer Champion APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.elex.ufcgp

APK imzası: 482d3a6927c326815401a301d0361c5891f1dd46

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder