League of Legends: Wild Rift ikon

League of Legends: Wild Rift APK

v3.1.0.5408

League of Legends: Wild Rift oyunuyla LoL efsanesi Android cihazlara geliyor.


Wild Rift, fantastik PvP savaş oyunu League of Legends'in Android'e uyarlanmış versiyonu. League of Legends bilindiği gibi takım savaşları üzerine kurgulanmış bir oyun. Her takım, rakiplerinin bölgesini istila etmek için sürükleyici ve fantastik savaşlarda boy gösteriyor. Tabii ki rakibin bölgesini ele geçirenler savaşı kazanıyor.


League of Legends: Wild Rift, LoL'un klasik özelliklerinin hemen hemen hepsine sahip. Bunlar arasında yetenek için şampiyonluk ve kazanılan eşyalara sahip olmak önde geliyor. Çünkü oyundaki her savaşçı karakterin yeteneklerini bu şekilde geliştirebiliyor ve savaşa daha güçlü bir şekilde katılabiliyorsunuz.


LoL Android versiyonuyla bilgisayar versiyonu arasındaki en temel fark ise savaş bölgesinde kendisini gösteriyor. Bilgisayar versiyonunda savaşlar Sihirdar Vadisi haritasında ilerlerken League of Legends mobil versiyonunda ise Vahşi Vadi haritasında gerçekleşiyor. Vahşi Vadi haritasının özelliği ise yine LoL'un eski haritaları baz alınarak geliştirilmiş olması. Bu sayede eski oyuncular mobil versiyona kolay bir şekilde alışacaklardır.


MOBA ve PvP tarzını mükemmel bir kurguyla birleştiren League of Legends: Wild Rift gerçek zamanlı savaş oyunlarını seven oyuncular için oldukça cazip bir yapım. LoL heyecanını Android telefonunuzda yaşamak için League of Legends: Wild Rift APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

League of Legends: Wild Rift oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

League of Legends: Wild Rift nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. League of Legends: Wild Rift APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
League of Legends: Wild Rift ekran görüntüleri League of Legends: Wild Rift ekran görüntüleri League of Legends: Wild Rift ekran görüntüleri League of Legends: Wild Rift ekran görüntüleri League of Legends: Wild Rift ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

League of Legends Wild Rift APK son sürüm güncellemesinde;

İki yeni şampiyon karakteri eklenmiş,

Yeni etkinlikler ve öğeler eklenmiş,

Ejderhaların baş rol olduğu yeni bir mod eklenmiş.

Yorumlar

League of Legends: Wild Rift için toplam 10 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce League of Legends: Wild Rift v2.0.0.3727 için
Açılıyor mu
Ziyaretçi2 yıl önce League of Legends: Wild Rift v0.4.0.3113 için
Oyun türkiye acık diğil o yüzden giriş yok
Ziyaretçi2 yıl önce League of Legends: Wild Rift v0.3.0.3050 için
VPN ile brezilya ya bağlanıp deneyin
Ziyaretçi2 yıl önce League of Legends: Wild Rift v0.3.0.3050 için
Google Play girişi nasıl yapıcaz
Ziyaretçi2 yıl önce League of Legends: Wild Rift v0.3.0.3050 için
Google olay girişi yapmıyor