Disney Sorcerer's Arena ikon

Disney Sorcerer's Arena APK

v10.4

RPG tabanlı Disney Sorcerer's Arena oyunuyla aksiyon dolu PvP savaşlarına katılın.


Oyun, Disney ve Pixar'ın efsane karakterlerinin savaşını konu alıyor. Kendi dövüşçü takımınızı kurarak başlayacağınız oyunda PvP tabanlı mücadelelere katılacak ve rakiplerinizi yenmek için türlü kombinasyonlar üreteceksiniz. Oyunda her karakterin kendine has bir yeteneği var. RPG sistemiyle bu yetenekleri geliştirerek savaş alanında bir adım öne geçmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken savaş stratejisini doğru belirlemek.


Disney Sorcerer's Arena PvP tabanlı bir oyun, yani rakipleriniz sizin gibi gerçek oyunculardan oluşuyor. Bu yüzden savaş alanında yapacağınız hamleyi doğru belirlemeniz ve rakibinizden önce davranarak onu alt etmeniz şart. Disney ve Pixar stüdyolarının efsane karakterleri savaşmak için hazır, ya sen? Disney Sorcerer's Arena APK dosyasını hemen indir ve ekibini toplamaya başla.


Glu stüdyosunun geliştirdiği bu oyunu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Başarılı grafik kalitesi ve aksiyon dolu sahneleri ile severek oynayacağınız oyunu Disney Sorcerer's Arena APK dosyasını indirip kurarak hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Disney Sorcerer's Arena nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Disney Sorcerer's Arena APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Disney Sorcerer's Arena ekran görüntüleri Disney Sorcerer's Arena ekran görüntüleri Disney Sorcerer's Arena ekran görüntüleri Disney Sorcerer's Arena ekran görüntüleri Disney Sorcerer's Arena ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder