Zombilerin Çatışması ikon

Zombilerin Çatışması APK

v2.4.6

Zombilerin Çatışması Açıklama

Ordunuzu kurun ve tüm insanlığı tehdit eden zombi virüsüne karşı savaşın.

 

Zombilerin Çatışması'nin hikayesi zombi virüsünün laboratuar dışına çıkmasıyla başlıyor ve virüsü durduracak kahramanlara ihtiyaç var. Süper kahramanlarınız bu göreve hazır. Onlara liderlik edin ve savaşta yeteneklerinizi gösterin. Tamamen ücretsiz olan oyunda ordunuz ve kahramanlarınız için onlarca geliştirme seçeneği bulunuyor. Toplayacağınız mücevherlerle zombi canavarları yenebilmek için bu geliştirmelerin kilitlerini mutlaka açmanız gerekiyor.

 

Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen Zombilerin Çatışması, sezgisel kontrolleri sayesinde ordunuz üzerinde tam hakimiyet kurmanızı sağlıyor. Zombi tarzı savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız Zombilerin Çatışması'nı da koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Zombilerin Çatışması APK dosyasını indirin ve hemen oynayın. İyi eğlenceler.

Zombilerin Çatışması ekran görüntüleri Zombilerin Çatışması ekran görüntüleri Zombilerin Çatışması ekran görüntüleri Zombilerin Çatışması ekran görüntüleri Zombilerin Çatışması ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.6

GeliştiriciBetter Game Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi07.04.2018 - 13:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme292

Dosya boyutu 99.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8600

GÜVENLİKİndireceğiniz Zombilerin Çatışması APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bettergame.clashhero

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder