Pirates of Everseas ikon

Pirates of Everseas APK

v3.2.8.7

Pirates of Everseas Açıklama

Pirates of Everseas oyunuyla denizlerdeki destansı savaşlar sizi bekliyor.


Korsan ve Savaşçı Denizci karakterlerin savaşını konu alan Pirates of Everseas'de, korsan karakterini kontrol ediyor ve kendi imparatorluğunuzu kurmaya çalışıyorsunuz. Heyecan verici savaş kurgusuyla dikkat çeken oyunda korsan stratejinizi geliştirin ve denizlerin en büyük korsanı olmak için savaşın.


Pirates of Everseas'de kuracağınız şehir için oldukça geniş kaynaklara ihtiyacınız olacak. Bunu da korsan görevlerini tamamlayarak ve denizdeki gemileri yağmalayarak kazanmanız gerekiyor. Bunun dışında şehrinizi ve korsan ordunuzu güçlendirmenin diğer yolu ise, ittifaklara katılarak takım arkadaşlarınızla güç birliği yapmanız. Özellikle güçlü takım arkadaşlarınız olduğunda savaşlarda yardım isteyerek avantajlı duruma geçebilirsiniz.


Ücretsiz Pirates of Everseas APK dosyasını indirerek oynayabileceğiniz bu sürükleyici korsan oyunu gayet keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek bu savaştaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pirates of Everseas ekran görüntüleri Pirates of Everseas ekran görüntüleri Pirates of Everseas ekran görüntüleri Pirates of Everseas ekran görüntüleri Pirates of Everseas ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.2.8.7

GeliştiriciMoonmana Sp. z o.o.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi07.01.2020 - 19:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 197 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10077

GÜVENLİKİndireceğiniz Pirates of Everseas APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.glu.piratesever

APK imzası: ade8f52aafc8f43264c08766ed4b0bf9141067d6

Pirates of Everseas nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pirates of Everseas APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder