Pirates of Everseas ikon

Pirates of Everseas APK

v3.2.8.7

Pirates of Everseas oyunuyla denizlerdeki destansı savaşlar sizi bekliyor.


Korsan ve Savaşçı Denizci karakterlerin savaşını konu alan Pirates of Everseas'de, korsan karakterini kontrol ediyor ve kendi imparatorluğunuzu kurmaya çalışıyorsunuz. Heyecan verici savaş kurgusuyla dikkat çeken oyunda korsan stratejinizi geliştirin ve denizlerin en büyük korsanı olmak için savaşın.


Pirates of Everseas'de kuracağınız şehir için oldukça geniş kaynaklara ihtiyacınız olacak. Bunu da korsan görevlerini tamamlayarak ve denizdeki gemileri yağmalayarak kazanmanız gerekiyor. Bunun dışında şehrinizi ve korsan ordunuzu güçlendirmenin diğer yolu ise, ittifaklara katılarak takım arkadaşlarınızla güç birliği yapmanız. Özellikle güçlü takım arkadaşlarınız olduğunda savaşlarda yardım isteyerek avantajlı duruma geçebilirsiniz.


Ücretsiz Pirates of Everseas APK dosyasını indirerek oynayabileceğiniz bu sürükleyici korsan oyunu gayet keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek bu savaştaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pirates of Everseas nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pirates of Everseas APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pirates of Everseas ekran görüntüleri Pirates of Everseas ekran görüntüleri Pirates of Everseas ekran görüntüleri Pirates of Everseas ekran görüntüleri Pirates of Everseas ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder