DomiNations ikon

DomiNations APK

v7.720.720

Medeniyet kurma ve geliştirme oyunu olarak tasarlanan DomiNations, kendi medeniyetinizi dünyanın en büyük medeniyetine dönüştürmeye çalıştığınız oldukça akıcı bir oyun.


DomiNations'ta şu an için 8 medeniyet oyunculara sunulmuş. Roma, İngiltere, Çin, Fransa, Alman, Fransız, Japon, Kore ve Yunan medeniyetlerinden birisini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Tarihin ilk çağlarında seçeceğiniz medeniyetin temellerini kendi köyünüzü kurarak atmış oluyorsunuz. Günümüzün modern çağına kadar birçok tarihi çağı birebir yaşayacağınız oyunda her çağda köyünüzün gelişimi için keşifler yapıyorsunuz. Bu keşifler için bulunduğunuz çağda yaşayan Leonardo Da Vinci, Büyük Catherine ve Kral Sejong gibi büyük bilim insanlarına danışabiliyor ve geliştirmeleri ona göre gerçekleştirebiliyorsunuz.


İmparatorluğunuzun gelişimini ve dünya liderliğine oynamak için her zaman paraya ihtiyacınız olacak. Diğer medeniyetler ve imparatorluklarla gireceğiniz savaşlardan kazanacağınız para ödülleriyle birlikte, devletlerin hazineleri, ganimeleri de size kalacak. Bu nedenle ordunuzu her zaman güçlü ve savaşmaya hazır tutmaya dikkat etmelisiniz. Özellikle askeri ve teknolojik alanda yapacağınız keşifler sizi rakiplerinizden her zaman önde tutacaktır.

DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Çiftlik, Kervan ve Petrol Kuyuları'nda yer alan binalar için Uzay Çağı seviyesi eklenmiş,

Ganimet toplamak için yeni hatırlatıcılar eklenmiş,

Georgi Jukov generali eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder