DomiNations

DomiNations

v5.577.577

Medeniyet kurma ve geliştirme oyunu olarak tasarlanan DomiNations, kendi medeniyetinizi dünyanın en büyük medeniyetine dönüştürmeye çalıştığınız oldukça akıcı bir oyun.

 

DomiNations'ta şu an için 8 medeniyet oyunculara sunulmuş. Roma, İngiltere, Çin, Fransa, Alman, Fransız, Japon, Kore ve Yunan medeniyetlerinden birisini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Tarihin ilk çağlarında seçeceğiniz medeniyetin temellerini kendi köyünüzü kurarak atmış oluyorsunuz. Günümüzün modern çağına kadar birçok tarihi çağı birebir yaşayacağınız oyunda her çağda köyünüzün gelişimi için keşifler yapıyorsunuz. Bu keşifler için bulunduğunuz çağda yaşayan Leonardo Da Vinci, Büyük Catherine ve Kral Sejong gibi büyük bilim insanlarına danışabiliyor ve geliştirmeleri ona göre gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

İmparatorluğunuzun gelişimini ve dünya liderliğine oynamak için her zaman paraya ihtiyacınız olacak. Diğer medeniyetler ve imparatorluklarla gireceğiniz savaşlardan kazanacağınız para ödülleriyle birlikte, devletlerin hazineleri, ganimeleri de size kalacak. Bu nedenle ordunuzu her zaman güçlü ve savaşmaya hazır tutmaya dikkat etmelisiniz. Özellikle askeri ve teknolojik alanda yapacağınız keşifler sizi rakiplerinizden her zaman önde tutacaktır.

DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.577.577

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciNEXON M Inc.

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme110

Eklenme tarihi7 ay önce

Dosya boyutu 67.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7706

DomiNations Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder