DomiNations ikon

DomiNations

v6.620.621

Medeniyet kurma ve geliştirme oyunu olarak tasarlanan DomiNations, kendi medeniyetinizi dünyanın en büyük medeniyetine dönüştürmeye çalıştığınız oldukça akıcı bir oyun.

 

DomiNations'ta şu an için 8 medeniyet oyunculara sunulmuş. Roma, İngiltere, Çin, Fransa, Alman, Fransız, Japon, Kore ve Yunan medeniyetlerinden birisini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Tarihin ilk çağlarında seçeceğiniz medeniyetin temellerini kendi köyünüzü kurarak atmış oluyorsunuz. Günümüzün modern çağına kadar birçok tarihi çağı birebir yaşayacağınız oyunda her çağda köyünüzün gelişimi için keşifler yapıyorsunuz. Bu keşifler için bulunduğunuz çağda yaşayan Leonardo Da Vinci, Büyük Catherine ve Kral Sejong gibi büyük bilim insanlarına danışabiliyor ve geliştirmeleri ona göre gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

İmparatorluğunuzun gelişimini ve dünya liderliğine oynamak için her zaman paraya ihtiyacınız olacak. Diğer medeniyetler ve imparatorluklarla gireceğiniz savaşlardan kazanacağınız para ödülleriyle birlikte, devletlerin hazineleri, ganimeleri de size kalacak. Bu nedenle ordunuzu her zaman güçlü ve savaşmaya hazır tutmaya dikkat etmelisiniz. Özellikle askeri ve teknolojik alanda yapacağınız keşifler sizi rakiplerinizden her zaman önde tutacaktır.

DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri DomiNations ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Keşfedilecek 15 yeni alan eklenmiş,

Üs savunması için Roket Cephaneliğine yönelik Yehuda'yı ele geçirme imkanı,

Şehir merkezi savunmacılarının bulunduğu beyaz bölge genişletilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.620.621

GeliştiriciNEXON M Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi03.08.2017 - 12:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme149

Dosya boyutu 68.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7706

Güvenlik seçicileri
DomiNations eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm DomiNations versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder