Stormbound: Kingdom Wars ikon

Stormbound: Kingdom Wars

v1.1.0.1496

Strateji ve kart tabanlı bir oyun olan Stormbound: Kingdom Wars'da krallığınızı korumak için mücadele ediyorsunuz.

 

Dört krallıktan birisini seçerek oyuna başladıktan sonra krallığınızı geliştirmek ve korumak için gerçek oyunculara karşı mücadele ediyor; stratejik kart desteleri oluşturmaya çalışıyorsunuz. Oyun aslında bir kart oyunu, ancak oyun alanı bir masa değil 4x5'lik bir platformdan oluşuyor. Arkaplanda geliştireceğiniz Krallığınızın askeri birimlerini bu platform üzerinde kartlarınızla birlikte kullanıyor ve rakibinizin hamlelerini düşürmeye çalışıyorsunuz. PvP tarzında gerçekleşen bu kart savaşlarında kazanacağınız ödülleri özel ve güçlü kart desteleri toplamak için kullanıyorsunuz.

 

İki ve üç boyutlu görsel grafiklerle modellenen oyun alanı, Stormbound: Kingdom Wars'ın oynanabilirliğini oldukça arttırıyor. Strateji ve taktiğin önplanda olduğu oyuna ait APK dosyasını ücretsiz indirerek Krallığınızı geliştirmeye başlayın. İyi oyunlar.

Stormbound: Kingdom Wars ekran görüntüleri Stormbound: Kingdom Wars ekran görüntüleri Stormbound: Kingdom Wars ekran görüntüleri Stormbound: Kingdom Wars ekran görüntüleri Stormbound: Kingdom Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.0.1496

GeliştiriciKongregate

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi28.12.2017 - 16:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme45

Dosya boyutu 92.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8055

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder