Stormbound: Kingdom Wars ikon

Stormbound: Kingdom Wars APK

v1.1.0.1496

Strateji ve kart tabanlı bir oyun olan Stormbound: Kingdom Wars'da krallığınızı korumak için mücadele ediyorsunuz.

 

Dört krallıktan birisini seçerek oyuna başladıktan sonra krallığınızı geliştirmek ve korumak için gerçek oyunculara karşı mücadele ediyor; stratejik kart desteleri oluşturmaya çalışıyorsunuz. Oyun aslında bir kart oyunu, ancak oyun alanı bir masa değil 4x5'lik bir platformdan oluşuyor. Arkaplanda geliştireceğiniz Krallığınızın askeri birimlerini bu platform üzerinde kartlarınızla birlikte kullanıyor ve rakibinizin hamlelerini düşürmeye çalışıyorsunuz. PvP tarzında gerçekleşen bu kart savaşlarında kazanacağınız ödülleri özel ve güçlü kart desteleri toplamak için kullanıyorsunuz.

 

İki ve üç boyutlu görsel grafiklerle modellenen oyun alanı, Stormbound: Kingdom Wars'ın oynanabilirliğini oldukça arttırıyor. Strateji ve taktiğin önplanda olduğu oyuna ait APK dosyasını ücretsiz indirerek Krallığınızı geliştirmeye başlayın. İyi oyunlar.

Stormbound: Kingdom Wars ekran görüntüleri Stormbound: Kingdom Wars ekran görüntüleri Stormbound: Kingdom Wars ekran görüntüleri Stormbound: Kingdom Wars ekran görüntüleri Stormbound: Kingdom Wars ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder