Age of Sparta ikon

Age of Sparta APK

v1.2.4e

Age of Sparta Açıklama

Savaş ve strateji oyunu Age of Sparta ile Yunanistan'ın şehir devleti Sparta'yı düşman işgalinden kurtarın.


Milattan önceki dönemin savaşlarını konu alan oyunda Sparta'nın komutanı olarak Xerxes'e karşı mücadele ediyor ve şehrinizi işgalden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Yoğun bir savaş trafiği içeren oyun geliştireceğiniz stratejilere göre ilerlerken, Tanrılardan yardım alıyorsunuz. Antik Yunan'daki Zeus'un fırtınaları ve Hades'in kara güçleri başta olmak üzere bildiğimiz tüm Tanrılar oyunda yer alıyor. Ordularınızı bu mitolojik güçlerle donattığınızda Xerxes'in karşınıza çıkması çok zor ancak unutmayın; Xerxes de bir kötülük temsilcisi.


Age of Sparta'da bir yanda savaşırken diğer yanda Sparta şehrini geliştirmekle görevlisiniz. Tapınaklar, kışlalar, görkemli evler dahil şehrin tüm yapıları sizden soruluyor. Milattan önceki dönemin mimari tarzıyla geliştireceğiniz şehrinizi dünyanın en göz alıcı şehri haline getirmek tamamen sizin elinizde. Şehrinizin gelişimi için ihtiyacınız olan para puanları ise savaş alanlarında ve savaştan sonra yağmalamalarda kazanıyorsunuz.


Gameloft tarafından geliştirilen Age of Sparta'da grafik yapısı oldukça kaliteli ve gerçekçi bir izlenim veriyor. Ücretsiz geliştirilen oyuna ait APK dosyasını indirerek Sparta'nın geleceğini kurtarmak için savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Oyun deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Age of Sparta ekran görüntüleri Age of Sparta ekran görüntüleri Age of Sparta ekran görüntüleri Age of Sparta ekran görüntüleri Age of Sparta ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.4e

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi13.02.2018 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme423

Dosya boyutu 21.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8241

GÜVENLİKİndireceğiniz Age of Sparta APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.android.ANMP.GloftGZHM

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Age of Sparta eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Age of Sparta versiyonları:
  • 1. Age of Sparta v1.2.1h

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

6 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder