Star Trek Timelines ikon

Star Trek Timelines APK

v6.1.0

Kendi uzay filonuzu kurup yönettiğiniz Star Trek Timelines oyununda çevrimiçi oyuncularla gerçek zamanlı stratejik savaşlara katılıyorsunuz.

 

Star Trek isimli bilimkurgu filminden esinlenerek geliştirilen oyunda 3 farklı oyun modu bulunuyor. PvE, PvP ve misyon görevleri olarak geliştirilen bu modlarda kendi kurduğunuz uzay gemisi filonuzla diğer oyunculara karşı mücadele ediyor ve liderliği ele geçirmeye çalışıyorsunuz. USS Enterprise, Voyager, Defiant ve the Borg Cube gibi Star Trek filminin efsane uzay gemileri, farklı yeteneklere sahip olarak oyunda yer alıyor. Savaşlarda ve misyon görevlerinde göstereceğiniz başarılara göre gemilerinizin yeteneklerini arttıracağınız öğelerin kilitlerini açmanız mümkün.

 

Muhteşem grafiklerle desteklenen Star Trek Timelines oldukça iyi optimize edilmiş hassas kontrollere sahip. Gerek gemilerin kontrolü gerekse stratejik hamleler ekran üzerindeki düğmelerle kolayca yönetilebiliyor. APK dosyasını indrerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabileceğiniz oyun temel olarak free-to-play, yani oyun içi satın alım yapmadan oynanabilir durumda. Fakat ilerlemenizi hızlandırmak için isterseniz oyun içi satın alım yapabiliyorsunuz.

Star Trek Timelines ekran görüntüleri Star Trek Timelines ekran görüntüleri Star Trek Timelines ekran görüntüleri Star Trek Timelines ekran görüntüleri Star Trek Timelines ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun hikayeleri ve servisleri için yeni öğreticiler eklenmiş,

Factions için yeni itibar statüsü eklenmiş,

Uzay gemisini hızlandırıcılar için yeni görevler eklenmiş,

Çeşitli hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder