Unkilled ikon

Unkilled APK

v1.0.0

Unkilled Zombi Avcısı APK oyunu Google Playde 10 Milyondan fazla indirmeye sahip, son derece kaliteli grafiklere ve ses efektlerine sahip Türkçe dil destekli bir savaş oyunudur. Savaşın konusu New York u istila etmiş olan zombilerdir. Zombilere karşı 150 den fazla görev ve birbirinden farklı, etkileyici silahları kullanarak savaşıyorsunuz. Unkilled oyununun Multiplayer (Çok oyuncu) özelliği de vardır. 

 

Unkilled Zombi Avcısı oyununu oynamak ve öğrenmek son derece kolay. Türkçe dil desteği ile birlikte saniyeler içinde oyunu öğrenip oynamaya başlıyorsunuz. Oyunun henüz daha başında iken yani Zombi Avı na başlamadan önce bu oyun sizi silahları nasıl kullanacağınız, nasıl hedef alıp ateş edeceğiniz konusunda hem yazılı hem de uygulamalı olarak gösteriyor. Ücretsiz Unkilled Zombi Avcısı APK indirerek başlayarak New York'u zombi istilasından birbirinden farklı türdeki gerçekçi silahlar ile kurtarın. İyi oyunlar!

Unkilled nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Unkilled APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Unkilled ekran görüntüleri Unkilled ekran görüntüleri Unkilled ekran görüntüleri Unkilled ekran görüntüleri Unkilled ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun bu versiyonu ile bazı hataları düzeltilmiş. 

Çok Oyunculu oynayanlar için yeni haritalar eklenmiş. 

Artıları

Son derece başarılı grafik ve ses efektleri. 

PC oyunları gibi gerçekçi savaş deneyimi. 

Kolay öğrenebilirlik ve oynanabilirlik. 

Yorumlar

Unkilled için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Unkilled v1.0.0 için
Harika!!!!!
Ziyaretçi5 yıl önce
Harika