Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Unkilled Zombi Avcısı

Unkilled Zombi Avcısı

v0.8.5
reklamlar
Unkilled Zombi Avcısı
Unkilled Zombi Avcısı ekran görüntüleri Unkilled Zombi Avcısı ekran görüntüleri Unkilled Zombi Avcısı ekran görüntüleri Unkilled Zombi Avcısı ekran görüntüleri Unkilled Zombi Avcısı ekran görüntüleri Unkilled Zombi Avcısı tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Unkilled Zombi Avcısı Açıklama

Unkilled Zombi Avcısı APK oyunu Google Playde 10 Milyondan fazla indirmeye sahip, son derece kaliteli grafiklere ve ses efektlerine sahip Türkçe dili destekli bir savaş oyunudur. Savaşın konusu New York u istila etmiş olan zombilerdir. Zombilere karşı 150 den fazla görev ve birbirinden farklı, etkileyici silahları kullanarak savaşıyorsunuz. Unkilled oyununun Multiplayer (Çok oyuncu) özelliği de vardır. 

Unkilled Zombi Avcısı oyununu oynamak ve öğrenmek son derece kolay. Türkçe dil desteği ile birlikte saniyeler içinde oyunu öğrenip oynamaya başlıyorsunuz. Oyunun henüz daha başında iken yani Zombi Avı na başlamadan önce bu oyun sizi silahları nasıl kullanacağınız, nasıl hedef alıp ateş edeceğiniz konusunda hem yazılı hem de uygulamalı olarak gösteriyor. 

Unkilled Zombi Avcısı (APK Dosyası) Oyunu Nasıl Yüklenir? 

Oyunun sitemiz üzerinden indireceğiniz dosyası XAPK formatındadır, bu dosyayı telefonunuz ya da tabletiniz yardımcı uygulama olmadan açmayacaktır. Bu yardımcı uygulama sitemiz üzerinden indireceğiniz RAR uygulamasıdır: İndirmek için tıklayın: RAR Apk İndir

Rar Apk uygulamasını ve Zombi Avcısı oyununun XAPK dosyasını cihazınıza (Tablet, Telefon) indirdikten sonra, RAR Apk ile oyunun dosyasını seçin, çıkart butonuna dokunduktan sonra oyunu, cihazınızın ana dizinine çıkartın. (XAPK dosyası Zip, Rar dosyaları benzeridir) XAPK dosyası içinden oyunun OBB ve APK dosyası çıkacaktır, OBB dosyası otomatik olarak Android/OBB dizinine kopyalanmaktadır, kopyalanmamışsa kendiniz yapınız. Daha sonra APK dosyasına dokunarak oyunun kurulumu yapın ve Unkilled Zombi Avcısı APK oyununu oynamaya başlayarak New York u zombi istilasından birbirinden farklı türdeki gerçekçi silahlar ile kurtarın. İyi oyunlar!

Güncelleme Notları

Oyunun bu versiyonu ile bazı hataları düzeltilmiş. 

Çok Oyunculu oynayanlar için yeni haritalar eklenmiş. 

Artıları

Son derece başarılı grafik ve ses efektleri. 

PC oyunları gibi gerçekçi savaş deneyimi. 

Kolay öğrenebilirlik ve oynanabilirlik. 

reklamlar

Unkilled Zombi Avcısı Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 1 yıl önce
Harika