TRANSFORMERS: Earth Wars ikon

TRANSFORMERS: Earth Wars APK

v16.1.0.866

Autobot'lara ve Decepticon'ların insanlıkla olan savaşını konu alan Transformers film serisinden esinlenerek geliştirilen Transformers Earth Wars'da, yeryüzünü ele geçirmek için kuracağınız takımın kumandanı oluyor ve düşmanlara karşı savaşta önderlik ediyorsunuz.


Mücadeleyi yürüteceğiniz esas takımınızı Optimus Prime, Megatron, Grimlock, Starscream'un da yer aldığı onlarca robot arasından seçiyorsunuz. Starscream'in hava saldırısı, Optimus Prime'ın savunma yıkan füzeleri ve Ratchet'in sihirli iyileştirme yeteneği ile takımınızın sürekliliğini sağlayıp, savunma ve saldırı gücünüzü robotların yeteneklerini geliştirerek yükseltmelisiniz.


Deceptionlara karşı yürütülen mücadelede en etkili yöntemlerden birisi, diğer oyuncularla ittifak kurmak. Belirli aralıklarla düzenlenen küresel yarışmalarda diğer Autobot oyuncularıyla ittfaklar kurarak turnuva sonucunda en yüksek puana göre belirlenen özel ödüller ile takımınızı güçlendirmeniz mümkün.

TRANSFORMERS: Earth Wars nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. TRANSFORMERS: Earth Wars APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
TRANSFORMERS: Earth Wars ekran görüntüleri TRANSFORMERS: Earth Wars ekran görüntüleri TRANSFORMERS: Earth Wars ekran görüntüleri TRANSFORMERS: Earth Wars ekran görüntüleri TRANSFORMERS: Earth Wars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

TRANSFORMERS: Earth Wars APK son sürüm güncellemesinde Titanlar Dünya'ya geliyor;

Metroplex ve Trypticonlar sayesinde üsler daha güvenli,

Saldırı ve savunma yeteneklerinizi güçlendirecek Titan Tekno Ağacı eklenmiş.

Yorumlar

TRANSFORMERS: Earth Wars için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce TRANSFORMERS: Earth Wars v16.1.0.866 için
teşekkür ederim
Ziyaretçi2 yıl önce TRANSFORMERS: Earth Wars v1.67.0.21901 için
Peki mod para hilesi var mı
Ziyaretçi6 yıl önce Transformers: Earth Wars v1.36.0.15580 için
muthiş
Ziyaretçi6 yıl önce Transformers Earth Wars v0.24.0.10808 için
Cepde süpersonik hič virüs yok☺☺☺☺☺☺cepdeeeeeeeeeeeee
Ziyaretçi2 yıl önce TRANSFORMERS: Earth Wars v1.67.0.21901 için
Peki bile mi
Ziyaretçi6 yıl önce Transformers Earth Wars v0.24.0.10808 için
Sitede yendiğinde hemen indirdenmi indiricez