Knights and Glory - Tactical Battle Simulator ikon

Knights and Glory - Tactical Battle Simulator APK

v1.8.3

Knights and Glory - Tactical Battle Simulator Açıklama

Knights and Glory - Tactical Battle Simulator APK oyunu ile kralın stratejik savaşına ortak olun.


Klan savaşı kurgusuna sahip olan Knights and Glory - Tactical Battle Simulator oyununda askeri birliklerinizle birlikte gerçek zamanlı savaşlara katılıyorsunuz. Her savaşta mutlaka kazanması gereken bir taraf vardır. Taktik ve stratejik bilgilerinizi geliştirerek kazanan taraf olmak sizin elinizde. Birimlerinizi geliştirin, yeni kahramanlar yetiştirin ve stratejinizi uygulayarak savaşı kazanın.


Knights and Glory gerçek zamanlı oynanan bir oyun. Klan ve ittifak sistemi üzerinden gerçekleşen savaşlarda diğer oyuncularla birlikte işbirliği yaparak askeri birliklerinizin gücünü arttırmanız gerekiyor. Aslında tek başınıza oynayacağınız savaş modları da var. Ancak ittifaklara katıldığınızda diğer oyuncuların tecrübelerinden de faydalanıyor ve savaştaki strateji yeteneklerinizi geliştirebiliyorsunuz.


Knights and Glory APK dosyasını kurarak oynayabileceğiniz oyunun hemen başında kralınızla birlikte bir ordu kuruyorsunuz. Minik kahraman gibi modellenmiş askerlerinizin yetenekleri, sizin toplayacağınız kart destelerine bağlı. Ne kadar çok yüksek seviye kart toplarsanız, askerlerinizin savaş yeteneği de o kadar çok yükseliyor. Tabii ki strateji daha önemli. Buradaki aslan payı sizin bilginize düşüyor.


Oyunun grafikleri oldukça kaliteli. Kart tabanlı strateji oyunlarını sevenler için Knights and Glory kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Knights and Glory APK dosyasını ücretsiz indirin ve strateji savaşlarında boy göstermeye başlayın. İyi oyunlar.

Knights and Glory - Tactical Battle Simulator ekran görüntüleri Knights and Glory - Tactical Battle Simulator ekran görüntüleri Knights and Glory - Tactical Battle Simulator ekran görüntüleri Knights and Glory - Tactical Battle Simulator ekran görüntüleri Knights and Glory - Tactical Battle Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.3

GeliştiriciFredBear Games Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi09.08.2020 - 17:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme13

Dosya boyutu 87.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10536

GÜVENLİKİndireceğiniz Knights and Glory - Tactical Battle Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fredbeargames.knightsandglory

APK imzası: 19ec848f014a3ec32ccc8247f5a257885bcc383f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder