Game of Thrones: Conquest ikon

Game of Thrones: Conquest APK

v5.10.710051

Game of Thrones: Conquest Açıklama

Diziden uyarlanan Game of Thrones: Conquest oyununda Westeros vadisinin lordları savaşıyor.


Game of Thrones dizisinden esinlenerek geliştirilen Conquest oyunu dizinin senaryosuyla benzer bir oyun hikayesi sunuyor. Jon Snow, Daenerys Targaryen, Petyr Baelish ve Cersei Lannister gibi ikonlaşmış Lordlardan birisini seçerek katılacağınız bu sürükleyici hikayede ordunuzla birlikte onlarca Güç Makamını ele geçirmek ve en sonunda Yedi Krallık'ı fethetmek için diğer lordlarla savaşıyorsunuz. Tamamı gerçek oyunculardan oluşan Lordlar arasında bir Sadakat Zinciri Sistemi bulunuyor. Lord olarak yürüteceğiniz politikaya göre farklı lordlarla birlikte işbirliği yapmanız ve buna göre kendi bölgenizi genişletmeniz gerekiyor.


Warner Bros stüdyosu tarafından geliştirilen strateji ve politika dolu savaş oyunu Game of Thrones: Conquest'in grafikleri sizi mücadelenin içine çekiyor. Westeros vadisinin efsane savaşlarına katılmak için APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Game of Thrones: Conquest APK son sürüm güncellemesinde yeni ejderha binicisi avatarları eklenmiş, yeni fırsatlar eklenmiş ve oyun stabilitesi optimize edilmiş.

Game of Thrones: Conquest ekran görüntüleri Game of Thrones: Conquest ekran görüntüleri Game of Thrones: Conquest ekran görüntüleri Game of Thrones: Conquest ekran görüntüleri Game of Thrones: Conquest ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.10.710051

GeliştiriciWarner Bros. International Enterprises

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.03.2018 - 11:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme368

Dosya boyutu 348 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7895

GÜVENLİKİndireceğiniz Game of Thrones: Conquest APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wb.goog.got.conquest

APK imzası: 4bc93a6e7ab93de2114877f839a83ec4608c8308

Game of Thrones: Conquest eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Game of Thrones: Conquest versiyonları:
  • 1. Game of Thrones: Conquest v3.4.274232
  • 2. Game of Thrones: Conquest v2.4.239324
  • 3. Game of Thrones: Conquest v2.3.237433
  • 4. Game of Thrones: Conquest v1.7.224458
  • 5. Game of Thrones: Conquest v1.2.218887
  • 6. Game of Thrones: Conquest v1.0.214190

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Game of Thrones: Conquest oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Game of Thrones: Conquest nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Game of Thrones: Conquest APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder