Sultanların Çarpışması​ ikon

Sultanların Çarpışması​ APK

v1.0.1

Sultanların Çarpışması​ Açıklama

Orta Çağ savaşlarını tecrübe etmek için gerçek zamanlı strateji oyunu Sultanların Çarpışması'na katılın.

 

Sen, görkemli Sultan, halkın için yüzyıllar boyu sürecek refahı getirmeye hazır mısın? Muhteşem saltanatının altındaki birlikler kaderleri için savaşacak mı? İmparatorluğun bu teste dayanabilecek mi? Korkusuz birlikler eğit, güvendiğin arkadaşlarınla loncanı kur ve dünyayı fethetmek için destansı savaşını başlat!

 

Android savaş ve strateji oyunu Sultanların Çarpışması ordunuz ve devletiniz üzerinde size tam bir hakimiyet veriyor. Ancak bu aynı zamanda her şeyler ilgilenmenizi de gerektiriyor. Örneğin, savaşa mı çıkacaksınız? Süvari, Piyade, Okçu ve Kuşatma Araçlarını eğiterek savaş için hazırlamalısınız. Savaşlara tek başınıza katılabileceğiniz gibi, isterseniz Lonca sisteminden arkadaşlarınızı da çağırabilirisniz. Ne kadar çok asker, o kadar çok başarı. Sultanların Çarpışması APK dosyasını ücretsiz indir ve gerçek zamanlı strateji geliştirerek düşmanlarını yen. İyi oyunlar.

Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.1

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi20.01.2019 - 16:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme125

Dosya boyutu 97.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9278

GÜVENLİKİndireceğiniz Sultanların Çarpışması​ APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.igg.android.clashofsultans

APK imzası: e8735086d9e0e6eb6d185dfca7d6e52564a954c2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder