Sultanların Çarpışması​ ikon

Sultanların Çarpışması​ APK

v1.0.1

Orta Çağ savaşlarını tecrübe etmek için gerçek zamanlı strateji oyunu Sultanların Çarpışması'na katılın.

 

Sen, görkemli Sultan, halkın için yüzyıllar boyu sürecek refahı getirmeye hazır mısın? Muhteşem saltanatının altındaki birlikler kaderleri için savaşacak mı? İmparatorluğun bu teste dayanabilecek mi? Korkusuz birlikler eğit, güvendiğin arkadaşlarınla loncanı kur ve dünyayı fethetmek için destansı savaşını başlat!

 

Android savaş ve strateji oyunu Sultanların Çarpışması ordunuz ve devletiniz üzerinde size tam bir hakimiyet veriyor. Ancak bu aynı zamanda her şeyler ilgilenmenizi de gerektiriyor. Örneğin, savaşa mı çıkacaksınız? Süvari, Piyade, Okçu ve Kuşatma Araçlarını eğiterek savaş için hazırlamalısınız. Savaşlara tek başınıza katılabileceğiniz gibi, isterseniz Lonca sisteminden arkadaşlarınızı da çağırabilirisniz. Ne kadar çok asker, o kadar çok başarı. Sultanların Çarpışması APK dosyasını ücretsiz indir ve gerçek zamanlı strateji geliştirerek düşmanlarını yen. İyi oyunlar.

Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder