Sultanların Çarpışması​ ikon

Sultanların Çarpışması​

v1.0.1

Orta Çağ savaşlarını tecrübe etmek için gerçek zamanlı strateji oyunu Sultanların Çarpışması'na katılın.

 

Sen, görkemli Sultan, halkın için yüzyıllar boyu sürecek refahı getirmeye hazır mısın? Muhteşem saltanatının altındaki birlikler kaderleri için savaşacak mı? İmparatorluğun bu teste dayanabilecek mi? Korkusuz birlikler eğit, güvendiğin arkadaşlarınla loncanı kur ve dünyayı fethetmek için destansı savaşını başlat!

 

Android savaş ve strateji oyunu Sultanların Çarpışması ordunuz ve devletiniz üzerinde size tam bir hakimiyet veriyor. Ancak bu aynı zamanda her şeyler ilgilenmenizi de gerektiriyor. Örneğin, savaşa mı çıkacaksınız? Süvari, Piyade, Okçu ve Kuşatma Araçlarını eğiterek savaş için hazırlamalısınız. Savaşlara tek başınıza katılabileceğiniz gibi, isterseniz Lonca sisteminden arkadaşlarınızı da çağırabilirisniz. Ne kadar çok asker, o kadar çok başarı. Sultanların Çarpışması APK dosyasını ücretsiz indir ve gerçek zamanlı strateji geliştirerek düşmanlarını yen. İyi oyunlar.

Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri Sultanların Çarpışması​ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.1

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi20.01.2019 - 16:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme114

Dosya boyutu 95.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9278

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder