Pixel Starships™: Hyperspace ikon

Pixel Starships™: Hyperspace APK

v0.960.2

Pixel Starships™: Hyperspace gerçek zamanlı stratejiye dayalı uzay gemisi yönetim oyunudur.


Uzayın derinliklerinde geçen oyun hikayesiyle öne çıkan Pixel Starships'de uzay gemisininin tüm kontrolünü siz sağlıyorsunuz. Oyundaki gemileri tamamen sizin geliştirmeniz gerekiyor. Bunun için uzay üsleri hazır durumda, ancak kaynaklar yetersiz. Gerçek zamanlı olarak savaşlara girerek üssünüzün ihtiyacı olan kaynakları toplamanız ve uzay geminizin inşaatını tamamlıyorsunuz.


Pixel Starships'in en sevdiğimiz özelliği gerçek zamanlı uzay savaşlarını başarılı bir şekilde işlemesi. Destek birimlerinden fantastik uzay teknolojisi silahlara kadar gayet geniş bir savaş mekanizması oyunda sizi bekliyor.


Pixel Starships™: Hyperspace 8 bit grafiklerle geliştirilmiş bir oyun. Özellikle pixel grafik modellemesini seven oyuncular için gayet iyi bir deneyim. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunu oynamak ve uzayın derinliklerindeki savaşlara katılmak için Pixel Starships APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Pixel Starships™: Hyperspace nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pixel Starships™: Hyperspace APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pixel Starships™: Hyperspace ekran görüntüleri Pixel Starships™: Hyperspace ekran görüntüleri Pixel Starships™: Hyperspace ekran görüntüleri Pixel Starships™: Hyperspace ekran görüntüleri Pixel Starships™: Hyperspace ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Pixel Starships APK yeni güncellemesi ile;

Oyun arayüzü güncellenmiş,

Füze tipi silahların hareket düzeni geliştirilmiş,

Mürettebat savaşlarında yaşanan sorun düzeltilmiş,

Oyun senkronizasyonu geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder