Warhammer: Kaos ve Fetih ikon

Warhammer: Kaos ve Fetih APK

v1.10.85

Warhammer: Kaos ve Fetih Açıklama

Warhammer: Kaos ve Fetih, eski çağda kalmış dünyanın kontrolünü ele geçirmek için savaşacağınız sürükleyici bir Android oyunudur.


Fantastik savaş kurgusuyla öne çıkan oyun, eski çağın kaos dolu dünyası üzerine kurulmuş bir hikayeye sahip. İnsan imparatorluğunu yok edecek olan bu kaosa karşı harekete geçmeniz ve dünyanın liderliğini ele geçirmeniz oyundaki en büyük göreviniz. Kendinize ait savaş lordlarından oluşan bir ordu toplayarak başlayacağınız bu oyun hikayesinde üstün güçlere sahip karakterler orduların kaderini belirliyor. 20'den fazla Kaos iblisi ve 10 fantastik Kaos savaşçısından istediğiniz takımı kurarak ordunuzu güçlendirip, diğer oyunculara karşı güç üstünlüğünü elde etmeniz şart.


Warhammer'in grafik efektleri oldukça başarılı. Eski çağ düzenine ait olabilecek her türlü savaş aracı oyunda yer alıyor. Özellikle tapınaklar, hisarlar ve gözetleme kuleleri gibi eski tip savaş birimleri oyunda belirleyici oluyor. Bu nedenle hem kendi topraklarınızı hem de rakip oyunculardan fethettiğiniz toprakları bunlarla korumanız gerek. Aksi halde diğer oyuncuların sürekli saldırısına maruz kalabilir ve topraklarınızı kaybedebilirsiniz.


Aksiyon dolu savaş hikayesi ve fantastik oyun kurgusuyla Android savaş oyunları arasında oldukça popüler olan oyun tamamen ücretsiz. Warhammer: Kaos ve Fetih APK dosyasını hızlı bir şekilde indirerek Kaos savaşlarındaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Warhammer: Kaos ve Fetih ekran görüntüleri Warhammer: Kaos ve Fetih ekran görüntüleri Warhammer: Kaos ve Fetih ekran görüntüleri Warhammer: Kaos ve Fetih ekran görüntüleri Warhammer: Kaos ve Fetih ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.10.85

GeliştiriciTilting Point

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi24.12.2019 - 12:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme13

Dosya boyutu 109 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10048

GÜVENLİKİndireceğiniz Warhammer: Kaos ve Fetih APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tiltingpoint.warhammer

APK imzası: 3644725dc9c9db194d133bfd3db2013adceb14c4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder