Tribal Wars 2 ikon

Tribal Wars 2 APK

v1.98.11

Tribal Wars 2 Açıklama

Tribal Wars 2 oyunu ile Ortaçağ'ın en büyük devleti belli oluyor.


Küçük bir köyü inşa ederek başlayacağınız oyunda büyük bir imparatorluk olma yolunda uzun bir hikaye sizi bekliyor. İmparatorluk göreviniz boyunca strateji ve askeri gücün önemi büyük: Gerektiğinde yerel kabilelerle ve diğer oyuncularla ittifaklar kurmanız işinizi kolaylaştırıyor. Özellikle Ortaçağ'ın savaş dönemini düşünürseniz ordunuzun gücünü sürekli yüksek tutmanız savaş alanında büyük avantaj sahibi olmanızı sağlıyor. Tabii ordunuzu güçlü yapabilmek için öncelikle köyünüzü ve şehrinizi geliştirmeniz gerek. Bunun için kullanabileceğiniz 16 farklı bina modeli ve 13 farklı birim çeşidi var. Seviye ilerlemenize bağlı olarak tüm kilitleri açtığınızda ordunuzun gücünü de yükseltmiş oluyorsunuz.


Tribal Wars 2'nin grafikleri oldukça başarılı. Ortaçağ mimarisine uygun geliştirilen binalar ve çevre modellemesi ile oyunu oynamak oldukça keyifli oluyor. Tarihi kurgu üzerine geliştirilen savaş oyunlarını seviyorsanız Tribal Wars 2 sizin için gayet ideal bir oyun olabilir. Tribal Wars 2 APK indirerek imparatorluğunuzu kurmaya hemen başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Tribal Wars 2 APK son sürüm ile oyuna yeni bölümler eklenmiş.

Tribal Wars 2 ekran görüntüleri Tribal Wars 2 ekran görüntüleri Tribal Wars 2 ekran görüntüleri Tribal Wars 2 ekran görüntüleri Tribal Wars 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.98.11

GeliştiriciInnoGames GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi01.04.2019 - 12:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme30

Dosya boyutu 56.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9512

GÜVENLİKİndireceğiniz Tribal Wars 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.innogames.tw2

APK imzası: ef14c3c06a285ba229dec4214d3ce3ffe885f1ca

Tribal Wars 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Tribal Wars 2 versiyonları:
  • 1. Tribal Wars 2 v1.93.0

Tribal Wars 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tribal Wars 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.7

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder