Tribal Wars 2 ikon

Tribal Wars 2

v1.93.0

Tribal Wars 2 oyunu ile Ortaçağ'ın en büyük devleti belli oluyor.

 

Küçük bir köyü inşa ederek başlayacağınız oyunda büyük bir imparatorluk olma yolunda uzun bir hikaye sizi bekliyor. İmparatorluk göreviniz boyunca strateji ve askeri gücün önemi büyük: Gerektiğinde yerel kabilelerle ve diğer oyuncularla ittifaklar kurmanız işinizi kolaylaştırıyor. Özellikle Ortaçağ'ın savaş dönemini düşünürseniz ordunuzun gücünü sürekli yüksek tutmanız savaş alanında büyük avantaj sahibi olmanızı sağlıyor. Tabii ordunuzu güçlü yapabilmek için öncelikle köyünüzü ve şehrinizi geliştirmeniz gerek. Bunun için kullanabileceğiniz 16 farklı bina modeli ve 13 farklı birim çeşidi var. Seviye ilerlemenize bağlı olarak tüm kilitleri açtığınızda ordunuzun gücünü de yükseltmiş oluyorsunuz.

 

Tribal Wars 2'nin grafikleri oldukça başarılı. Ortaçağ mimarisine uygun geliştirilen binalar ve çevre modellemesi ile oyunu oynamak oldukça keyifli oluyor. Tarihi kurgu üzerine geliştirilen savaş oyunlarını seviyorsanız Tribal Wars 2 sizin için gayet ideal bir oyun olabilir. Tribal Wars 2 APK indirerek imparatorluğunuzu kurmaya hemen başlayabilirsiniz.

Tribal Wars 2 ekran görüntüleri Tribal Wars 2 ekran görüntüleri Tribal Wars 2 ekran görüntüleri Tribal Wars 2 ekran görüntüleri Tribal Wars 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.93.0

GeliştiriciInnoGames GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi01.04.2019 - 12:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme17

Dosya boyutu 49.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9512

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder