Orbital 1 ikon

Orbital 1 APK

v1.58

Orbital 1 aksiyon dolu kurgusuyla gezegenler arası savaşları konu alan başarılı bir strateji oyunu.

 

Dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı savaşacağınız oyuna birliklerinizi ve strateji kartlarınızı toplayarak başlıyorsunuz. Savaşların en ilgi çeken özelliği stadyum benzeri bir arenada yapılıyor olması. Rakibinizle birlikte arenaya girdikten sonra önceden belirleyeceğiniz stratejiye göre askerlerinizi sahaya sürüyor ve rakibinizi yok etmeye çalışıyorsunuz.

 

Oyun içerisinde birçok bölüm var. Her bölümde farklı savaş alanı olsa da bunların çoğu altın ödüllerini kazanarak satın alınabiliyor. Tabi altın kazanmanın tek şartı savaşlarda başarılı olmak. Seviye ilerlemenize bağlı olarak kazandığınız altın miktarı artarken, aynı zamanda farklı gezegenlerdeki statları da keşfetmeye başlıyorsunuz.

 

Oyunun grafik kalitesi oldukça yüksek ve başarılı optimizasyonu sayesinde akıcı bir görüntüsü var. Kendine has yapısıyla şimdiden popüler olan oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Orbital 1 APK dosyasını kurun ve savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Orbital 1 ekran görüntüleri Orbital 1 ekran görüntüleri Orbital 1 ekran görüntüleri Orbital 1 ekran görüntüleri Orbital 1 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder