Orbital 1 ikon

Orbital 1

v1.58

Orbital 1 aksiyon dolu kurgusuyla gezegenler arası savaşları konu alan başarılı bir strateji oyunu.

 

Dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı savaşacağınız oyuna birliklerinizi ve strateji kartlarınızı toplayarak başlıyorsunuz. Savaşların en ilgi çeken özelliği stadyum benzeri bir arenada yapılıyor olması. Rakibinizle birlikte arenaya girdikten sonra önceden belirleyeceğiniz stratejiye göre askerlerinizi sahaya sürüyor ve rakibinizi yok etmeye çalışıyorsunuz.

 

Oyun içerisinde birçok bölüm var. Her bölümde farklı savaş alanı olsa da bunların çoğu altın ödüllerini kazanarak satın alınabiliyor. Tabi altın kazanmanın tek şartı savaşlarda başarılı olmak. Seviye ilerlemenize bağlı olarak kazandığınız altın miktarı artarken, aynı zamanda farklı gezegenlerdeki statları da keşfetmeye başlıyorsunuz.

 

Oyunun grafik kalitesi oldukça yüksek ve başarılı optimizasyonu sayesinde akıcı bir görüntüsü var. Kendine has yapısıyla şimdiden popüler olan oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Orbital 1 APK dosyasını kurun ve savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Orbital 1 ekran görüntüleri Orbital 1 ekran görüntüleri Orbital 1 ekran görüntüleri Orbital 1 ekran görüntüleri Orbital 1 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.58

GeliştiriciEtermax

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi07.04.2018 - 22:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme42

Dosya boyutu 94.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8606

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder