CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game ikon

CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game APK

v10180

CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game APK oyununda aksiyon dolu savaşlar oyuncuları bekliyor.


Android savaş oyunları arasında yer alan bu efsanevi oyunun hikayesinde terörist gruplar şehir bölgelerini ele geçirmiş durumda. Ordu mensubu asker olarak size düşen görev kendinize ait bir üs bölgesi kurmak ve bu teröristlere karşı savaşmak. Oyunda hemen her şey gerçek zamanlı olarak oynanıyor diyebiliriz. Geliştireceğiniz stratejiler, üssünüzde yapacağınız geliştirmeler, yüksek teknolojiye sahip silah üretimleri ve daha sayamadığımız birçok sistem gerçek zamanlı. Bu nedenle doğru zamanda doğru kararlar vererek savaştaki etkinliğinizi artırabilirsiniz.


Cepde ekibi olarak CROSSFIRE oyununda en sevdiğimiz özellik gerçek hayattaki gibi askeri silahlara dair hemen her şeyin bulunması. Helikopterler, savaş uçakları, otomatik silah ve tabancalar dahil hepsi askeri özellikte. Üstelik hepsinin bir üst seviyesi var ve seviyesini geliştirdikçe daha öldürücü oluyorlar.


Oyunun grafikleri gayet başarılı ve akıcı hikayesi sayesinde sürükleyici savaşlar gerçekleşiyor. CROSSFIRE APK dosyasını ücretsiz olarak indirin, terörist gruplara karşı savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game ekran görüntüleri CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game ekran görüntüleri CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game ekran görüntüleri CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game ekran görüntüleri CROSSFIRE: Warzone - Strategy War Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder