CROSSFIRE: Warzone ikon

CROSSFIRE: Warzone APK

v10240

CROSSFIRE: Warzone Açıklama

CROSSFIRE: Warzone APK oyununda aksiyon dolu savaşlar oyuncuları bekliyor.


Android savaş oyunları arasında yer alan bu efsanevi oyunun hikayesinde terörist gruplar şehir bölgelerini ele geçirmiş durumda. Ordu mensubu asker olarak size düşen görev kendinize ait bir üs bölgesi kurmak ve bu teröristlere karşı savaşmak. Oyunda hemen her şey gerçek zamanlı olarak oynanıyor diyebiliriz. Geliştireceğiniz stratejiler, üssünüzde yapacağınız geliştirmeler, yüksek teknolojiye sahip silah üretimleri ve daha sayamadığımız birçok sistem gerçek zamanlı. Bu nedenle doğru zamanda doğru kararlar vererek savaştaki etkinliğinizi artırabilirsiniz.


Cepde ekibi olarak CROSSFIRE oyununda en sevdiğimiz özellik gerçek hayattaki gibi askeri silahlara dair hemen her şeyin bulunması. Helikopterler, savaş uçakları, otomatik silah ve tabancalar dahil hepsi askeri özellikte. Üstelik hepsinin bir üst seviyesi var ve seviyesini geliştirdikçe daha öldürücü oluyorlar.


Oyunun grafikleri gayet başarılı ve akıcı hikayesi sayesinde sürükleyici savaşlar gerçekleşiyor. CROSSFIRE APK dosyasını ücretsiz olarak indirin, terörist gruplara karşı savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

CROSSFIRE: Warzone APK son sürüm güncellemesinde;

Ani ihlal bölümü eklenmiş,

Yeni karakter Reyes eklenmiş,

Yeni subay hikayeleri eklenmiş,

Oyundaki sorunlar düzeltimiş.

CROSSFIRE: Warzone ekran görüntüleri CROSSFIRE: Warzone ekran görüntüleri CROSSFIRE: Warzone ekran görüntüleri CROSSFIRE: Warzone ekran görüntüleri CROSSFIRE: Warzone ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10240

GeliştiriciJOYCITY Corp.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.08.2021 - 13:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme33

Dosya boyutu 482 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10904

GÜVENLİKİndireceğiniz CROSSFIRE: Warzone APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.joycity.cfwz

APK imzası: 90a298820abccc6560c9b7783ebe36f7a8adad0e

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

CROSSFIRE: Warzone oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

CROSSFIRE: Warzone nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CROSSFIRE: Warzone APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder