Yıldız Yaşı: MMO Stratejisi ikon

Yıldız Yaşı: MMO Stratejisi APK

v1.9.0.0

MMO tabanlı geliştirilen Stellar Age: MMO Strategy oyunuyla evrenin kontrolünü elinize alın.

 

Sonsuz galaksi haritasıyla oyuncuların karşısına çıkan Stellar Age: MMO Strategy'de üstün uzay teknolojilerini kullanarak sürükleyici savaşlara katılıyor, evrenin kontrolünü ele geçirmeye çalışıyorsunuz. PvP ve PvE tarzında katılacağınız savaşlarda gücünüzü gösterebilmeniz için teknoloji geliştirme, madencilik yetenekleri, askeri üs ve uzay gemileriniz size eşlik ediyor. Tabii bu kadar gelişmeyi sağlamak için çok çalışmanız gerekiyor; oyun içerisinde 20 binden fazla gezegen var hemen hemen hepsini keşfederek liderliğinizi güçlendiriyorsunuz.

 

Stellar Age'de kullanılan grafik yapısı oldukça gerçek üstü bir deneyim sunuyor. Savaşın heyecanını arttıran uzay modellemesi, oyunun sürükleyici strateji kurgusuyla birleşince çok başarılı bir oyun ortaya çıkmış durumda. Strateji oyunlarını seviyorsanız Stellar Age: MMO Strategy kesinlikle telefonunuzda yüklü olmalı. Stellar Age: MMO Strategy APK dosyasını indirin ve uzayın liderliğini ele geçirin. İyi oyunlar.

Yıldız Yaşı: MMO Stratejisi ekran görüntüleri Yıldız Yaşı: MMO Stratejisi ekran görüntüleri Yıldız Yaşı: MMO Stratejisi ekran görüntüleri Yıldız Yaşı: MMO Stratejisi ekran görüntüleri Yıldız Yaşı: MMO Stratejisi ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Gemi tamirlerinin hızlandırılmasını sağlayan yeni teklifler eklenmiş,

Oyun içi para seçeneğine banka sandığı eklenmiş,

Kurumsal Mağaza'ya yeni öğeler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder