World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ikon

World War Doh Gerçek Zamanlı PvP APK

v1.0.27

World War Doh Gerçek Zamanlı PvP Açıklama

World War Doh: Gerçek Zamanlı PvP gerçek zamanlı strateji savaşlarına katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


PvP tabanlı geliştirilen oyunda strateji kart destelerini kullanarak gerçek zamanlı savaşlarda boy gösteriyorsunuz. Tamamen gerçek oyuncuların oynadığı oyunda en doğru kart stratejisini geliştiren oyuncu savaşı kazanmaya yakın oluyor. Savaş sırasında önemli olan doğru zamanlama ile doğru kartı kullanmak.


World War Doh kart tabanlı bir strateji oyunu. Bu nedenle kart destelerinizi oluştururken her kartın yeteneğini dikkatlice seçmeye özen göstermelisiniz. Seçeceğiniz kartlarla ordunuzu konuşlandıracak, düşman üssüne savaş ilan edecek ve kişiselleştirme seçenekleri ile kartınızın askerini istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz. Kart tabanlı strateji oyunlarını seviyorsanız World War Doh mutlaka telefonunuzda olması gereken bir oyun. World War Doh APK dosyasını hemen ücretsiz bir şekilde indirerek kart savaşlarındaki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ekran görüntüleri World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ekran görüntüleri World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ekran görüntüleri World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ekran görüntüleri World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.27

GeliştiriciJam City, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi25.02.2020 - 11:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme25

Dosya boyutu 144 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10201

GÜVENLİKİndireceğiniz World War Doh Gerçek Zamanlı PvP APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.jamcity.wwd

APK imzası: f802bbc8460a0544600da82891e90b09e0bd4368

World War Doh Gerçek Zamanlı PvP nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World War Doh Gerçek Zamanlı PvP APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder