World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ikon

World War Doh Gerçek Zamanlı PvP APK

v1.0.27

World War Doh: Gerçek Zamanlı PvP gerçek zamanlı strateji savaşlarına katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


PvP tabanlı geliştirilen oyunda strateji kart destelerini kullanarak gerçek zamanlı savaşlarda boy gösteriyorsunuz. Tamamen gerçek oyuncuların oynadığı oyunda en doğru kart stratejisini geliştiren oyuncu savaşı kazanmaya yakın oluyor. Savaş sırasında önemli olan doğru zamanlama ile doğru kartı kullanmak.


World War Doh kart tabanlı bir strateji oyunu. Bu nedenle kart destelerinizi oluştururken her kartın yeteneğini dikkatlice seçmeye özen göstermelisiniz. Seçeceğiniz kartlarla ordunuzu konuşlandıracak, düşman üssüne savaş ilan edecek ve kişiselleştirme seçenekleri ile kartınızın askerini istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz. Kart tabanlı strateji oyunlarını seviyorsanız World War Doh mutlaka telefonunuzda olması gereken bir oyun. World War Doh APK dosyasını hemen ücretsiz bir şekilde indirerek kart savaşlarındaki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

World War Doh Gerçek Zamanlı PvP nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World War Doh Gerçek Zamanlı PvP APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ekran görüntüleri World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ekran görüntüleri World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ekran görüntüleri World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ekran görüntüleri World War Doh Gerçek Zamanlı PvP ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder