Total Battle: Kral Savaş Oyunu ikon

Total Battle: Kral Savaş Oyunu APK

v321.10.2142-arm64-v8a

Total Battle: Kral Savaş Oyunu Açıklama

Total Battle: Kral Savaş Oyunu APK ile fantastik savaşlara katılın.


Tarihteki Antik dönemdeki krallıklar yeniden canlanıyor. Total Battle oyunuyla bu kudretli krallıkların başına geçin ve savaşmaya başlayın. Gerçek zamanlı savaş ve strateji oyunu olarak tasarlanan Total Battle'da kendi krallığınızı kuracaksınız. Her krallık gibi siz de diğerlerini fethetmek ve onlara karşı üstün gelmek için savaşacaksınız. Her krallığın fantastik bir kahramanı vardır. Siz de kendi kahramanlarınızı yetiştirin, ordunuzun gücünü artırın.


Total Battle: Kral Savaş Oyunu'nda açık dünya haritası oyuncuları bekliyor. Keşfedilmemiş onlarca bölgenin yer aldığı bu haritada çöller, ormanlar ve yer altı zenginlikleriyle dolu büyük dağlar var. Stratejinizi geliştirerek bu kaynakları toplayın, krallığınız için kullanın ve sınırlarınızı büyütün. Antik dönem dediğimizde elbette mistik canlıları da unutmamak gerekiyor. Total Battle'da ejderha gibi epik canavarlar krallığınızı güçlendirmek için sizi bekliyor.


Android savaş oyunları arasında kendine özgü kurgusuyla öne çıkan bu oyun, savaş oyunlarını sevenler için oldukça iyi bir alternatif. Total Battle APK dosyasını hemen indirip Android telefonunuza kurun ve krallığınızı yönetmeye başlayın. İyi oyunlar.

Total Battle: Kral Savaş Oyunu ekran görüntüleri Total Battle: Kral Savaş Oyunu ekran görüntüleri Total Battle: Kral Savaş Oyunu ekran görüntüleri Total Battle: Kral Savaş Oyunu ekran görüntüleri Total Battle: Kral Savaş Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv321.10.2142-arm64-v8a

GeliştiriciScorewarrior

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi24.10.2023 - 21:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 88.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11537

GÜVENLİKİndireceğiniz Total Battle: Kral Savaş Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.totalbattle

APK imzası: cb250d3c9784bfde0228f029b118134c9ab0e2b4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder