King's Empire ikon

King's Empire APK

v2.5.3

Dünyanın en güçlü kralı King's Empire oyunuyla belli oluyor. Kendi krallığınızı kurun, ordunuzu geliştirin ve gerçek oyuncularla savaşmaya başlayın.

 

Epik tarzda PvP savaşları üzerinden ilerleyen oyunda her oyuncu dünyanın en güçlü kralı olmak için mücadele ediyor. Bunun en etkili yolu tabii ki diğer krallıkları fethetmek. Bunun için ordunuzu sürekli güçlü tutmanız ve yeni kaynaklar bularak geliştirmeniz gerekiyor. Piyadeler, okçular, topçular ve Orta Çağ'ın büyücüleri ordunuzun en temel birlikleri arasında, kuracağınız strateji ile birliklerinizi konuşlandırın ve savaşta avantajlı duruma geçin.

 

King's Empire'da krallığınızı ve ordunuzu geliştirebilmek için parasal kaynağa çok fazla ihtiyaç duyuyorsunuz. Diğer devletlerle ticaret yapmak en önemli gelir kaynağınız. Hem ham madde hem de doğal kaynakların ticaretini yaparak ihtiyacınız olan para ve altını toplayabilirsiniz. Paranın yanında araştırma yapmak da devletinizin gelişimi için önemli ikinci bir kriter. Sürekli araştırma yaparak daha yeni ve daha güçlü silahlar üretebilir, diğer devletlerin önüne geçebilirsiniz.

 

Milyonlarca oyuncunun yer aldığı gerçek zamanlı oyun King's Empire'ın grafikleri gayet başarılı ve iyi bir oyun deneyimi sunuyor. King's Empire APK dosyasını ücretsiz indirin ve krallığınızın gücünü tüm dünyaya gösterin. İyi eğlenceler.

King's Empire ekran görüntüleri King's Empire ekran görüntüleri King's Empire ekran görüntüleri King's Empire ekran görüntüleri King's Empire ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder