King's Empire ikon

King's Empire APK

v3.0.0

King's Empire Açıklama

Dünyanın en güçlü kralı King's Empire oyunuyla belli oluyor. Kendi krallığınızı kurun, ordunuzu geliştirin ve gerçek oyuncularla savaşmaya başlayın.


Epik tarzda PvP savaşları üzerinden ilerleyen oyunda her oyuncu dünyanın en güçlü kralı olmak için mücadele ediyor. Bunun en etkili yolu tabii ki diğer krallıkları fethetmek. Bunun için ordunuzu sürekli güçlü tutmanız ve yeni kaynaklar bularak geliştirmeniz gerekiyor. Piyadeler, okçular, topçular ve Orta Çağ'ın büyücüleri ordunuzun en temel birlikleri arasında, kuracağınız strateji ile birliklerinizi konuşlandırın ve savaşta avantajlı duruma geçin.


King's Empire'da krallığınızı ve ordunuzu geliştirebilmek için parasal kaynağa çok fazla ihtiyaç duyuyorsunuz. Diğer devletlerle ticaret yapmak en önemli gelir kaynağınız. Hem ham madde hem de doğal kaynakların ticaretini yaparak ihtiyacınız olan para ve altını toplayabilirsiniz. Paranın yanında araştırma yapmak da devletinizin gelişimi için önemli ikinci bir kriter. Sürekli araştırma yaparak daha yeni ve daha güçlü silahlar üretebilir, diğer devletlerin önüne geçebilirsiniz.


Milyonlarca oyuncunun yer aldığı gerçek zamanlı oyun King's Empire'ın grafikleri gayet başarılı ve iyi bir oyun deneyimi sunuyor. King's Empire APK dosyasını ücretsiz indirin ve krallığınızın gücünü tüm dünyaya gösterin. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

King's Empire APK son sürüm ile oyunun grafik kalitesi geliştirilmiş, hotfix fonksiyonu eklenmiş, yeni özelliklere sahip kartlar eklenmiş ve hatalar düzeltilmiş.

King's Empire ekran görüntüleri King's Empire ekran görüntüleri King's Empire ekran görüntüleri King's Empire ekran görüntüleri King's Empire ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.0

Geliştiricitap4fun

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.10.2018 - 13:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme31

Dosya boyutu 63.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9078

GÜVENLİKİndireceğiniz King's Empire APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tap4fun.kings_empire

APK imzası: c522282d8400d464950334234be1a89717b31edb

King's Empire eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm King's Empire versiyonları:
  • 1. King's Empire v2.5.3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder