Armor Age: Tank Wars ikon

Armor Age: Tank Wars APK

v1.8.275

Armor Age: Tank Wars oyunuyla gerçek zamanlı taktiksel tank savaşlarına katılın.


Devasa savaş makinesi tankların çarpıştığı oyunda takımınızın kontrolünü ele alarak savaş boyunca rakibinizi baskı altında tutmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde 5 farklı tank türü var. Her tankın savaş yeteneği farklı ve savaş alanında doğru strateji ile rakibi duman edecek kadar güçlüler. Şu an için oyunda Campaign ve hayatta kalma modları mevcut. Her ikisinde de savaş yüksek aksiyonda ilerliyor.


Armor Age tank savaşı oyununun grafikleri gayet başarılı ve akıcı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Özellikle takımların kamp alanlarındaki başarılı çevre modellemesi oyunun sürükleyiciliğini arttıran etkenler arasında. Basit ve anlaşılır kontrolleri ile tanklarınızı savaş alnında kolayca yönlendirebiliyorsunuz. Armor Age Tank Wars APK dosyasını indirerek tank savaşlarına hemen katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Armor Age: Tank Wars ekran görüntüleri Armor Age: Tank Wars ekran görüntüleri Armor Age: Tank Wars ekran görüntüleri Armor Age: Tank Wars ekran görüntüleri Armor Age: Tank Wars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Armor Age APK güncellemesinde;

Heavy Tank 3 modeli eklenmiş,

9 yeni misyon görevi eklenmiş,

PvP oyun modu geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder