Nova Empire ikon

Nova Empire APK

v1.6.9

Nova Empire galaksiyi fethetmek için gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız sürükleyici bir oyun.

 

Uzayda gerçekleşen strateji savaşlarını konu alan Nova Empire'da tamamı gerçek oyunculardan oluşan amiraller galaksiyi fethetmek için savaşıyor. Oyundaki her amiral kendi uzay üslerini kurarak savaşa giriş yapıyor. Daha sonra yapılacak geliştirmeler, teknolojik silah üretimleri ve kurulacak ittifaklarla savaşın seyrini değiştirmeye çalışacak.

 

Oyundaki grafikler ve sezgisel kontroller savaş heyecanını oldukça yükseltiyor. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynamak için Nova Empire APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Nova Empire nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Nova Empire APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Nova Empire ekran görüntüleri Nova Empire ekran görüntüleri Nova Empire ekran görüntüleri Nova Empire ekran görüntüleri Nova Empire ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder