Hyper Front ikon

Hyper Front APK

v1.5.1

Hyper Front Açıklama

Hyper Front APK, FPS tarzında geliştirilen aksiyon dolu bir 5v5 savaş oyunudur.


Android oyun ekosisteminde bilim kurgu tarzı ile öne çıkmayı başaran Hyper Front birinci şahıs gözünden savaşlara katılacağınız aksiyon dolu bir yapım. PvP tabanlı savaşlarda takımınızla birlikte rakipleri yok etmekle görevlisiniz. Oyun bilim kurgu ağırlıklı olduğu için silahlar oldukça fantastik ve gelecekten gelmiş gibi. Oldukça geniş silah envanterinden istediğinizi seçin ve savaşmaya başlayın.


HD kalite grafiklere sahip olan Hyper Front aksiyon kurgusuyla sürükleyici bir savaş deneyimi sunuyor. FPS ve PvP tarzı oyunları seviyorsanız Hyper Front kesinlikle denemeniz gereken bir oyun olmuş. Hyper Front APK dosyasını Cepde üzerinden hemen ücretsiz indirebilir ve savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Hyper Front ekran görüntüleri Hyper Front ekran görüntüleri Hyper Front ekran görüntüleri Hyper Front ekran görüntüleri Hyper Front ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.1

GeliştiriciNTES Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi23.08.2022 - 16:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme358

Dosya boyutu 1.66 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11105

GÜVENLİKİndireceğiniz Hyper Front APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.battlefun.c1game.na

APK imzası: f394f681b2e51a55216501e71463e9b343c0907c

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Hyper Front oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Hyper Front nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hyper Front APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder