MARVEL Super War ikon

MARVEL Super War APK

v3.20.0

MARVEL Super War Açıklama

MOBA tabanlı MARVEL Super War oyunuyla sürükleyici savaşlara katılın, gerçek oyunculara karşı kendinizi gösterin.


Demir Adam, Kaptan Marvel, Spider Man ve Deadpool gibi popüler Marvel karakterlerinin yer aldığı MARVEL Super War, strateji dolu takım savaşlarına ev sahipliği yapıyor. MARVEL Super War APK dosyasını kurarak oynayabileceğiniz oyuna kendi takımınızı kurarak başlıyor ve gerçek oyunculardan oluşan rakiplerinizi yenmek için mücadele ediyorsunuz.


Süper kahraman karakterleri MARVEL Super War'ın öne çıkan özelliği. Bildiğiniz gibi tüm Marvel karakterleri kendilerine has yeteneklerine sahip. Oyunda ayrıca bu yetenekleri geliştirerek üstün bir güce ulaşma şansınız var. Birçok Android MOBA oyunundan farklı olarak, MARVEL Super War'da temel belirleyici güç karakterlerinizin yetenekleri. Bu nedenle yetenekleri geliştirmeniz ve karakterlerinizin gerçek gücünü ortaya çıkarmanız şart.


NetEase ekibinin geliştirdiği oyun yüksek kaliteli grafikler ve sürükleyici oyun kurgusu ile dikkat çekiyor. MOBA ve strateji tabanlı Android savaş oyunlarını seviyorsanız MARVEL Super War kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. MARVEL Super War APK dosyasını Cepde üzerinden hızlı bir şekilde indirerek savaştaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

MARVEL Super War APK son sürüm ile 12. sezon başlatılmış. Yeni sezona özel yeni karakter skinleri eklenmiş ve oyun özellikleri optimize edilmiş.

MARVEL Super War ekran görüntüleri MARVEL Super War ekran görüntüleri MARVEL Super War ekran görüntüleri MARVEL Super War ekran görüntüleri MARVEL Super War ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.20.0

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi19.12.2019 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme389

Dosya boyutu 69.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10039

GÜVENLİKİndireceğiniz MARVEL Super War APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netease.g104na.gb

APK imzası: 203a19f25a59681dae58bec2035ae8809d4351d7

MARVEL Super War eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm MARVEL Super War versiyonları:
  • 1. MARVEL Super War v1.6.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder