MARVEL Super War ikon

MARVEL Super War APK

v1.6.0

MOBA tabanlı MARVEL Super War oyunuyla sürükleyici savaşlara katılın, gerçek oyunculara karşı kendinizi gösterin.


Demir Adam, Kaptan Marvel, Spider Man ve Deadpool gibi popüler Marvel karakterlerinin yer aldığı MARVEL Super War, strateji dolu takım savaşlarına ev sahipliği yapıyor. MARVEL Super War APK dosyasını kurarak oynayabileceğiniz oyuna kendi takımınızı kurarak başlıyor ve gerçek oyunculardan oluşan rakiplerinizi yenmek için mücadele ediyorsunuz.


Süper kahraman karakterleri MARVEL Super War'ın öne çıkan özelliği. Bildiğiniz gibi tüm Marvel karakterleri kendilerine has yeteneklerine sahip. Oyunda ayrıca bu yetenekleri geliştirerek üstün bir güce ulaşma şansınız var. Birçok Android MOBA oyunundan farklı olarak, MARVEL Super War'da temel belirleyici güç karakterlerinizin yetenekleri. Bu nedenle yetenekleri geliştirmeniz ve karakterlerinizin gerçek gücünü ortaya çıkarmanız şart.


NetEase ekibinin geliştirdiği oyun yüksek kaliteli grafikler ve sürükleyici oyun kurgusu ile dikkat çekiyor. MOBA ve strateji tabanlı Android savaş oyunlarını seviyorsanız MARVEL Super War kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. MARVEL Super War APK dosyasını Cepde üzerinden hızlı bir şekilde indirerek savaştaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

MARVEL Super War nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. MARVEL Super War APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
MARVEL Super War ekran görüntüleri MARVEL Super War ekran görüntüleri MARVEL Super War ekran görüntüleri MARVEL Super War ekran görüntüleri MARVEL Super War ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder