Mobile Royale ikon

Mobile Royale APK

v1.15.0

Mobil Royale oyunuyla fantastik savaşlara katılın. IGG ekibinin geliştirdiği sürükleyici savaş oyunu Mobil Royale tamamen ücretsiz. Mobil Royale APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.


Mobile Royale, çevrimiçi strateji savaş oyunu hayranları için gerçek zamanlı küresel bir oyundur. Kendi şehrinizi ve imparatorluğunuzu kurarak başladığınız oyunda diğer oyuncularla ticaret yapıyor, askeri birliklerinizi eğitiyor ve Lonca sistemi ile ittifaklar kuruyorsunuz. Oyunun fantastik yer yüzü ülkesi olarak tasarlanmış oyun modeli çarpıcı grafiklerle akıcı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor.


Oyunda seçebileceğiniz 5 ırk, 10 farklı klan var. Ancak her oyuncu için Mobile Royale dünyası oldukça karışık ve dramatik. Mobil Royale APK olarak indirerek bu fantastik savaştaki yerinizi alın.

Mobile Royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mobile Royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mobile Royale ekran görüntüleri Mobile Royale ekran görüntüleri Mobile Royale ekran görüntüleri Mobile Royale ekran görüntüleri Mobile Royale ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mobile Royale APK son sürüm güncellemesi ile;

Branor kahramanı yenilenmiş ve yeni görünüm eklenmiş,

Demirhane arayüzü yenilenmiş,

3 yeni rozet eklenmiş,

Gargantor, Geary ve Leora karakterleri eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder