Empire: Four Kingdoms ikon

Empire: Four Kingdoms APK

v2.15.31

Empire: Four Kingdoms Açıklama

MMO (devasa çevrimiçi oyun) tarzında geliştirilen Empire: Four Kingdoms küçük bir köyden başlayarak kendi krallığınızı kuruyor ve imparatorluğu elde etmek için diğer oyuncularla taktik stratejik savaşlar yürütüyorsunuz.

 

Köyünüzün gelişimi için gerekli olan hammaddeleri toplayarak kaleler, savunma kuleleri ve köylüleriniz için yaşam alanları kurmalısınız. Tüm bunları gerçekleştirmek için maden bulmak ve bu madenleri işlemek oldukça önemli. Bulacağınız madenlerle krallığınızın gelişimini hızlandırabilir ve saldırı gücünüzü arttıracak askerler ve silahlar üretebilirsiniz.

 

Oyunda arkadaşlık sistemi üzerinde işleyen ittifak grupları mevcut. Sizden daha güçlü düşmanlara karşı PvP savaşları gerçekleştirmeden önce ittifak grupları oluşturarak güçlerinizi birleştirebiliyorsunuz. Ancak unutmayın, ittifak gruplarındaki krallıklar da yüce imparatorluğun peşinde oldukları için ittifaklarınız her an bozulabilir; bu nedenle krallığınızın gücünü rakiplerinizden her üstün tutmanız gerekiyor.

Son güncellemede neler var?

Yeni oyuncu aboneliği özelliği eklenmiş. Bu özellik siz Krallığınızı yönetirken küçük hesaplama ve raporlama işlemlerini otomatik olarak yapıyor.

Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.15.31

GeliştiriciGoodgame Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi16.05.2017 - 11:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme381

Dosya boyutu 71.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7502

GÜVENLİKİndireceğiniz Empire: Four Kingdoms APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: air.com.goodgamestudios.empirefourkingdoms

APK imzası: 86c558b4131a0347623dd776a0cc54678a0d3076

Empire: Four Kingdoms eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Empire: Four Kingdoms versiyonları:
  • 1. Empire: Four Kingdoms v1.40.385
  • 2. Empire: Four Kingdoms v1.38.55

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Empire: Four Kingdoms için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Empire: Four Kingdoms v1.38.55 için
Good