Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Empire: Four Kingdoms

Empire: Four Kingdoms

v1.40.385
reklamlar
Empire: Four Kingdoms
Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Empire: Four Kingdoms Açıklama

MMO (devasa çevrimiçi oyun) tarzında geliştirilen Empire: Four Kingdoms küçük bir köyden başlayarak kendi krallığınızı kuruyor ve imparatorluğu elde etmek için diğer oyuncularla taktik stratejik savaşlar yürütüyorsunuz.

 

Köyünüzün gelişimi için gerekli olan hammaddeleri toplayarak kaleler, savunma kuleleri ve köylüleriniz için yaşam alanları kurmalısınız. Tüm bunları gerçekleştirmek için maden bulmak ve bu madenleri işlemek oldukça önemli. Bulacağınız madenlerle krallığınızın gelişimini hızlandırabilir ve saldırı gücünüzü arttıracak askerler ve silahlar üretebilirsiniz.

 

Oyunda arkadaşlık sistemi üzerinde işleyen ittifak grupları mevcut. Sizden daha güçlü düşmanlara karşı PvP savaşları gerçekleştirmeden önce ittifak grupları oluşturarak güçlerinizi birleştirebiliyorsunuz. Ancak unutmayın, ittifak gruplarındaki krallıklar da yüce imparatorluğun peşinde oldukları için ittifaklarınız her an bozulabilir; bu nedenle krallığınızın gücünü rakiplerinizden her üstün tutmanız gerekiyor.

Güncelleme Notları

Oyuncuların oylarıyla belirlenmiş yeni başarı ünvanları eklendi,

Oyun içi mağazaya yeni ekipmanlar eklenmiş,

Tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

reklamlar

Empire: Four Kingdoms Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 7 ay önce Empire: Four Kingdoms v1.38.55 İçin
Good