Empire: Four Kingdoms ikon

Empire: Four Kingdoms

v2.15.31

MMO (devasa çevrimiçi oyun) tarzında geliştirilen Empire: Four Kingdoms küçük bir köyden başlayarak kendi krallığınızı kuruyor ve imparatorluğu elde etmek için diğer oyuncularla taktik stratejik savaşlar yürütüyorsunuz.

 

Köyünüzün gelişimi için gerekli olan hammaddeleri toplayarak kaleler, savunma kuleleri ve köylüleriniz için yaşam alanları kurmalısınız. Tüm bunları gerçekleştirmek için maden bulmak ve bu madenleri işlemek oldukça önemli. Bulacağınız madenlerle krallığınızın gelişimini hızlandırabilir ve saldırı gücünüzü arttıracak askerler ve silahlar üretebilirsiniz.

 

Oyunda arkadaşlık sistemi üzerinde işleyen ittifak grupları mevcut. Sizden daha güçlü düşmanlara karşı PvP savaşları gerçekleştirmeden önce ittifak grupları oluşturarak güçlerinizi birleştirebiliyorsunuz. Ancak unutmayın, ittifak gruplarındaki krallıklar da yüce imparatorluğun peşinde oldukları için ittifaklarınız her an bozulabilir; bu nedenle krallığınızın gücünü rakiplerinizden her üstün tutmanız gerekiyor.

Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri Empire: Four Kingdoms ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni oyuncu aboneliği özelliği eklenmiş. Bu özellik siz Krallığınızı yönetirken küçük hesaplama ve raporlama işlemlerini otomatik olarak yapıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.15.31

GeliştiriciGoodgame Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.05.2017 - 11:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme370

Dosya boyutu 69.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7502

Güvenlik seçicileri
Empire: Four Kingdoms eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Empire: Four Kingdoms versiyonları:
  • 1. Empire: Four Kingdoms v1.40.385
  • 2. Empire: Four Kingdoms v1.38.55

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Empire: Four Kingdoms v1.38.55 için
Good