Zombie Siege: Last Civilization ikon

Zombie Siege: Last Civilization APK

v0.1.432

Zombie Siege Last Civilization, zombi istilasına karşı mücadele edeceğiniz aksiyon dolu bir hayatta kalma oyunudur.


Zombie Siege 2048 yılında gerçekleşen büyük bir zombi patlamasını konu alıyor. Bu hikayede size düşen görev, kaosa sürüklenen dünyayı kurtarmak. Zombie Siege: Last Civilization APK dosyasını indirip kurduktan sonra oyunda yapmanız gereken ilk şey, sağlıklı insanların olduğu üssü korumak. Daha sonra zombi istilasına karşı harekete geçmeniz, silah kaynakları bularak büyük bir savaş başlatmanız gerekiyor.


Zombie Siege Last Civilization gerçek zamanlı strateji kurgusuyla geliştirilmiş bir oyun. Bu nedenle savaş sırasında geliştireceğiniz her stratejinin sonuçlarını hemen görebilirsiniz. Bu sayede zombilere karşı etkili bir mücadele yürütme imkanınız olacak. Ayrıca, özellikle insanlar için gerekli olan şehri inşa etmeye başladığınızda kaynak yönetimini daha doğru bir şekilde kullanmanızı da sağlıyor.


Daha önce geliştirdiği oyunlarla kendisini kanıtlayan Elex, Zombie Siege Last Civilization oyunuyla yine başarılı bir iş çıkarmış. Android strateji oyunlarını sevenler için bu oyun kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Zombie Siege Last Civilization APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve zombilere karşı soluksuz savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Zombie Siege: Last Civilization nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombie Siege: Last Civilization APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zombie Siege: Last Civilization ekran görüntüleri Zombie Siege: Last Civilization ekran görüntüleri Zombie Siege: Last Civilization ekran görüntüleri Zombie Siege: Last Civilization ekran görüntüleri Zombie Siege: Last Civilization ekran görüntüleri

Yorumlar

Zombie Siege: Last Civilization için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Zombie Siege: Last Civilization v0.1.432 için
Çok güzel bir oyun herkese tavsiye ediyorum para yatırmadan da oynayabilirsiniz
Ziyaretçi1 yıl önce Zombie Siege: Last Civilization v0.1.432 için
Bence çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim