Zombie Siege: Last Civilization ikon

Zombie Siege: Last Civilization APK

v0.1.432

Zombie Siege: Last Civilization Açıklama

Zombie Siege Last Civilization, zombi istilasına karşı mücadele edeceğiniz aksiyon dolu bir hayatta kalma oyunudur.


Zombie Siege 2048 yılında gerçekleşen büyük bir zombi patlamasını konu alıyor. Bu hikayede size düşen görev, kaosa sürüklenen dünyayı kurtarmak. Zombie Siege: Last Civilization APK dosyasını indirip kurduktan sonra oyunda yapmanız gereken ilk şey, sağlıklı insanların olduğu üssü korumak. Daha sonra zombi istilasına karşı harekete geçmeniz, silah kaynakları bularak büyük bir savaş başlatmanız gerekiyor.


Zombie Siege Last Civilization gerçek zamanlı strateji kurgusuyla geliştirilmiş bir oyun. Bu nedenle savaş sırasında geliştireceğiniz her stratejinin sonuçlarını hemen görebilirsiniz. Bu sayede zombilere karşı etkili bir mücadele yürütme imkanınız olacak. Ayrıca, özellikle insanlar için gerekli olan şehri inşa etmeye başladığınızda kaynak yönetimini daha doğru bir şekilde kullanmanızı da sağlıyor.


Daha önce geliştirdiği oyunlarla kendisini kanıtlayan Elex, Zombie Siege Last Civilization oyunuyla yine başarılı bir iş çıkarmış. Android strateji oyunlarını sevenler için bu oyun kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Zombie Siege Last Civilization APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve zombilere karşı soluksuz savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Zombie Siege: Last Civilization ekran görüntüleri Zombie Siege: Last Civilization ekran görüntüleri Zombie Siege: Last Civilization ekran görüntüleri Zombie Siege: Last Civilization ekran görüntüleri Zombie Siege: Last Civilization ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.1.432

GeliştiriciElex

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi10.01.2020 - 13:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme25

Dosya boyutu 317 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10081

GÜVENLİKİndireceğiniz Zombie Siege: Last Civilization APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.elex.zombieempire

APK imzası: 8fa6e6a82ec9f6bcaa797599ca506452e656e32e

Zombie Siege: Last Civilization nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombie Siege: Last Civilization APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

4 kullanıcı oyuna göre

Zombie Siege: Last Civilization için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Zombie Siege: Last Civilization v0.1.432 için
Çok güzel bir oyun herkese tavsiye ediyorum para yatırmadan da oynayabilirsiniz
Ziyaretçi4 yıl önce Zombie Siege: Last Civilization v0.1.432 için
Bence çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim