Heroes of Order & Chaos ikon

Heroes of Order & Chaos APK

v3.6.2e

Heroes of Order & Chaos Açıklama

Heroes of Order & Chaos oyunuyle nefes kesen MOBA savaşlarına katılın. Ücretsiz Heroes of Order & Chaos APK dosyasını indirerek savaşmaya başlayın.

 

Android MOBA oyunlarının en eski ve en iyilerinden birisi olan Heroes of Order & Chaos Gameloft tarafından geliştirilen sürükleyici bir kurguya sahip. Arkadaşlarınla takım oluşturup stratejini oluştur, kahramanlarını güçlendir ve zaferle arana giren tüm kule ve üsleri yerle bir et!

 

Oyun hakimiyetini kolaylaştıran ve oynamayı daha heyecanlı hale getiren yeni bir kullanıcı arayüzüyle hızlı, gerçek zamanlı savaşları deneyimle.

 

Haradon'un gizemli bir bölgesi olan Sinskaald Uçurumu'nda ölümsüz savaşçılar yüzyıllardır dövüşmekte. Onlar, Heroes of Order & Chaos! Toprakların en güçlü şampiyonlarının onurlu saflarına katılma sırası şimdi sende!

Heroes of Order & Chaos ekran görüntüleri Heroes of Order & Chaos ekran görüntüleri Heroes of Order & Chaos ekran görüntüleri Heroes of Order & Chaos ekran görüntüleri Heroes of Order & Chaos ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.6.2e

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi11.11.2018 - 12:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme190

Dosya boyutu 26.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9152

GÜVENLİKİndireceğiniz Heroes of Order & Chaos APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.android.ANMP.GloftHOHM

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder