Sea Game Mega Carrier ikon

Sea Game Mega Carrier APK

v1.8.16

Sea Game Mega Carrier, gerçek zamanlı ve çok oyunculu savaşlara katılacağınız başarılı bir strateji oyunudur.


2. Dünya Savaşı dönemini konu alan oyun, savaştan sonra oluşan paralel bir dünyada geçiyor. Komutan rolüyle oynayacağınız oyunun başında hiçbir varlığınız yok, ancak büyük bir potansiyeliniz var. Size düşen görev ordunuzu güçlendirmek ve Medusa Projesine karşı savaşmaya başlamak. İnsanlığın kaderini etkileyen Medusa Projesine karşı savaşan gerçek oyuncular birbiriyle ittifak kurabiliyor, eğer savaşta zorlanırsanız müttefik birliklerden yardım isteyerek güçlerinizi birleştirebilirsiniz.


Sea Game temel olarak deniz savaşları üzerine kurulu. Oyunda en önemli noktalardan birisi savaş sırasında ortaya koyacağınız strateji. Çünkü savaş gemilerinin güçlerinden önce, bu gücü hangi strateji ile uygulayacağınız kaderinizi belirliyor. Bazen çok güçlü olmasanız bile doğru strateji ile düşman birliklerinin üstesinden gelmeniz mümkün.


tap4fun stüdyosunun geliştirdiği oyun mükemmel grafikleri ile başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için Sea Game kesinlikle denenmesi gereken bir oyun olmuş. Oyunu oynamak için Sea Game Mega Carrier APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Sea Game Mega Carrier nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sea Game Mega Carrier APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Sea Game Mega Carrier ekran görüntüleri Sea Game Mega Carrier ekran görüntüleri Sea Game Mega Carrier ekran görüntüleri Sea Game Mega Carrier ekran görüntüleri Sea Game Mega Carrier ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder