Sea Game Mega Carrier ikon

Sea Game Mega Carrier APK

v1.8.16

Sea Game Mega Carrier Açıklama

Sea Game Mega Carrier, gerçek zamanlı ve çok oyunculu savaşlara katılacağınız başarılı bir strateji oyunudur.


2. Dünya Savaşı dönemini konu alan oyun, savaştan sonra oluşan paralel bir dünyada geçiyor. Komutan rolüyle oynayacağınız oyunun başında hiçbir varlığınız yok, ancak büyük bir potansiyeliniz var. Size düşen görev ordunuzu güçlendirmek ve Medusa Projesine karşı savaşmaya başlamak. İnsanlığın kaderini etkileyen Medusa Projesine karşı savaşan gerçek oyuncular birbiriyle ittifak kurabiliyor, eğer savaşta zorlanırsanız müttefik birliklerden yardım isteyerek güçlerinizi birleştirebilirsiniz.


Sea Game temel olarak deniz savaşları üzerine kurulu. Oyunda en önemli noktalardan birisi savaş sırasında ortaya koyacağınız strateji. Çünkü savaş gemilerinin güçlerinden önce, bu gücü hangi strateji ile uygulayacağınız kaderinizi belirliyor. Bazen çok güçlü olmasanız bile doğru strateji ile düşman birliklerinin üstesinden gelmeniz mümkün.


tap4fun stüdyosunun geliştirdiği oyun mükemmel grafikleri ile başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için Sea Game kesinlikle denenmesi gereken bir oyun olmuş. Oyunu oynamak için Sea Game Mega Carrier APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Sea Game Mega Carrier ekran görüntüleri Sea Game Mega Carrier ekran görüntüleri Sea Game Mega Carrier ekran görüntüleri Sea Game Mega Carrier ekran görüntüleri Sea Game Mega Carrier ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.16

Geliştiricitap4fun

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi17.07.2019 - 13:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme31

Dosya boyutu 250 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9767

GÜVENLİKİndireceğiniz Sea Game Mega Carrier APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tap4fun.seagame.gplay

APK imzası: 353f679cc279f03aa9b8bbbe9fc91a924d7b2ff3

Sea Game Mega Carrier nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sea Game Mega Carrier APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder