Epic War - Castle Alliance ikon

Epic War - Castle Alliance APK

v1.6.001

Epic War - Castle Alliance sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken bir savaş ve strateji oyunudur. Krallığını yükselt, ejderhanı eğit, dünyayı fethet ve insanlarını zafere yönelt.

 

Kendi imparatorluğunuzu kurarak başlayacağınız oyunda bölgenizi ve şehirlerinizi genişletmek için gerçek zamanlı savaşlara katılıyor; imparatorluğunuzu büyütmek için mücadele ediyorsunuz. İmparator olarak büyük görevleriniz var. Bunlar arasında çevreden kaynak toplamak, askeri birlikleri ve ejderhaları eğitilmek, imparatorluğunuzu geliştirmek için araştırmalar yapmak öne çıkıyor.

 

Epic War - Castle Alliance'da savaşlar PvE yapısı ile oynanıyor. Gerçek oyunculara karşı savaşlara katılmadan önce yetenekli komutanları işe alaral onları geliştirmeniz şart. Ancak savaşta başarılı olmak için sadece bu yeterli değil, tecrübe ve ödül puanlarını kullanarak strateji kombinasyonları oluşturmanız gerekiyor.

 

DroidHen stüdyosunun geliştirdiği Epic War - Castle Alliance ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Başarılı grafikleri ve akıcı oyun hikayesiyle mutlaka denemeniz gereken bu oyunu oynamak için Epic War - Castle Alliance APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Epic War - Castle Alliance ekran görüntüleri Epic War - Castle Alliance ekran görüntüleri Epic War - Castle Alliance ekran görüntüleri Epic War - Castle Alliance ekran görüntüleri Epic War - Castle Alliance ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder