Epic War - Castle Alliance ikon

Epic War - Castle Alliance

v1.6.001

Epic War - Castle Alliance sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken bir savaş ve strateji oyunudur. Krallığını yükselt, ejderhanı eğit, dünyayı fethet ve insanlarını zafere yönelt.

 

Kendi imparatorluğunuzu kurarak başlayacağınız oyunda bölgenizi ve şehirlerinizi genişletmek için gerçek zamanlı savaşlara katılıyor; imparatorluğunuzu büyütmek için mücadele ediyorsunuz. İmparator olarak büyük görevleriniz var. Bunlar arasında çevreden kaynak toplamak, askeri birlikleri ve ejderhaları eğitilmek, imparatorluğunuzu geliştirmek için araştırmalar yapmak öne çıkıyor.

 

Epic War - Castle Alliance'da savaşlar PvE yapısı ile oynanıyor. Gerçek oyunculara karşı savaşlara katılmadan önce yetenekli komutanları işe alaral onları geliştirmeniz şart. Ancak savaşta başarılı olmak için sadece bu yeterli değil, tecrübe ve ödül puanlarını kullanarak strateji kombinasyonları oluşturmanız gerekiyor.

 

DroidHen stüdyosunun geliştirdiği Epic War - Castle Alliance ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Başarılı grafikleri ve akıcı oyun hikayesiyle mutlaka denemeniz gereken bu oyunu oynamak için Epic War - Castle Alliance APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Epic War - Castle Alliance ekran görüntüleri Epic War - Castle Alliance ekran görüntüleri Epic War - Castle Alliance ekran görüntüleri Epic War - Castle Alliance ekran görüntüleri Epic War - Castle Alliance ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.001

GeliştiriciDroidHen

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi11.05.2019 - 22:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme14

Dosya boyutu 100 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9597

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder