Space Commander ikon

Space Commander APK

v1.1.0.2

Uzay savaşları başlıyor. Space Commander oyunuyla filonuzun başına geçin ve gerçek zamanlı savaşlara katılın.

 

İnsan, Zec ve Pyraza ırklarından birisini seçerek başlayacağınız oyunda gerçek zamanlı (RTS) strateji savaşlarına katılıyor ve hükmü ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki her ırkın savaş becerisi ve gelişmişlik seviyesi farklı. Bu nedenle seçeceğiniz ırk savaştaki kaderinizi doğrudan etkiliyor. En başta her ırk tabii ki düşük seviye yeteneklere sahip, ancak unutmayın, seviyeniz ilerledikçe sahip olacağınız silahlar ve yetenekler sizi savaşta çok farklı bir konuma taşıyor.

 

Space Commander'da diğer oyuncularla ortak klanlara katılma ve gücünüzü birleştirme şansınız var. Ancak bu birlik sadece bazı savaşlar (battlefield) için geçerli oluyor. Uzay keşfi ve üs görevleri için yine tek başınıza mücadele etmeniz gerekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Space Commander APK dosyasını indirin ve uzayın boşluklarındaki strateji savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Space Commander nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Space Commander APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Space Commander ekran görüntüleri Space Commander ekran görüntüleri Space Commander ekran görüntüleri Space Commander ekran görüntüleri Space Commander ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder