Game of Warriors ikon

Game of Warriors APK

v1.4.5

Kötü krallıklar strateji tabanlı kule savunma oyunu Game of Warriors'da yok edilmeyi bekliyor.


Sefalete bırakılan bir devletin Lordu olarak yer aldığınız oyunda halkınızı ve askerlerinizi geliştirerek kötü krallara karşı intikam için harekete geçiyorsunuz. Devletiniz başlangıçta çok güçsüz geliyor, ancak verimli toprakları fethederek kendinize kaynak buluyor ve binalarınızı geliştirmeye başlıyorsunuz. Ordunuzun güç seviyesini temsil eden 4 farklı kahraman asker yer alıyor. Seviyeniz yükseldikçe bunların kilidini açacak ve savaş alanında stratejilerinizi bu askerler üzerinden yürüteceksiniz. Her kahramanın kendine özel yeteneği olduğu için birden fazla savunma stratejisi geliştirmeniz mümkün oluyor.


30'dan fazla asker türü, 1000'den fazla bina ve 100'den fazla fethedilecek bölge içeren Game of Warriors sahip olduğu çizgi film kalitesindeki grafikleri sayesinde eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Strateji tabanlı kule savunma oyunu Game of Warriors'a ait APK dosyasını indirerek savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Game of Warriors ekran görüntüleri Game of Warriors ekran görüntüleri Game of Warriors ekran görüntüleri Game of Warriors ekran görüntüleri Game of Warriors ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Game of Warriors APK yeni sürüm güncellemesinde oyundaki birçok sorun düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder