Empire: Age of Knights - New Medieval MMO ikon

Empire: Age of Knights - New Medieval MMO APK

v1.0.3241

Empire: Age of Knights - New Medieval MMO Açıklama

Empire: Age of Knights - New Medieval MMO oyunu ile Ortaçağ'ın fantastik savaşlarla dolu hikayesini konu alan başarılı bir Android oyunudur.


Dediğimiz gibi, Ortaçağ tarihi döneminde geçen oyun hikayesi, küçük bir şehrin yöneticisi olmanız üzerine başlıyor. Başlangıçta şehriniz oldukça küçük olsa da size düşen görev bu şehirden büyük bir imparatorluk yaratmak. Bunu başarmak tabii ki hiç kolay değil, bulunduğunuz coğrafyada keşfe çıkacak, savaşlara katılacak ve tabii ki ordunuzu komuta ederek yeni bölgeleri egemenliğiniz altına almaya çalışacaksınız.


Empire: Age of Knights, ork karakterlerin dünyayı istila etmesi üzerine ortaya çıkan küçük şehirlerden oluşuyor. Sizin gibi kendi şehrini kuran liderlerin amacı ise yeni kurulmuş dünyada büyük bir imparatorluk kurmak. Bu yolda en çok ihtiyacınız olan şey ise oyun parası. Şehirde yetiştireceğiniz ürün ve malzemeleri ticaret merkezinde diğer devletlere satarak gelişmenizi hızlandırabilirsiniz. Ayrıca yer altındaki madenleri ortaya çıkararak bunları işleyebilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.


Goodgame stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan oyunu Empire: Age of Knights APK dosyasını indirip kurarak hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Empire: Age of Knights - New Medieval MMO ekran görüntüleri Empire: Age of Knights - New Medieval MMO ekran görüntüleri Empire: Age of Knights - New Medieval MMO ekran görüntüleri Empire: Age of Knights - New Medieval MMO ekran görüntüleri Empire: Age of Knights - New Medieval MMO ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.3241

GeliştiriciGoodgame Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi19.10.2019 - 12:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme12

Dosya boyutu 76.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9912

GÜVENLİKİndireceğiniz Empire: Age of Knights - New Medieval MMO APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.goodgamestudios.ageofknights

APK imzası: 7e4f27fa9dddf9636e398af12c13e70499bfe4b9

Empire: Age of Knights - New Medieval MMO nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Empire: Age of Knights - New Medieval MMO APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder