Realm Defense - Hero Legends TD ikon

Realm Defense - Hero Legends TD

v1.8.4

Özel yetenekli karakterleri yönettiğiniz Realm Defense - Hero Legends TD oyununda savunma savaşlarına çıkacak ve topraklarınızı genişleteceksiniz.

 

Ölü şovalyeler, ejderhalar, buz kraliçeleri ve daha birçok özel yetenekli ilginç karakterin yer aldığı Realm Defense, klasik savunma savaşlarından farklı olarak rakiplerinize karşı yürüdüğünüz ve dünyanın farklı bölgelerinde keşfe çıktığınız bir oyun. İlerledikçe karşınıza çıkacak topraklara yerleşmeye hakkınız var, ancak bunun için öncelikle savunmasız yerli köylüleri düşmanlardan kurtarmanız gerekiyor. Bunun için de yeni asker ocakları, fırınlar ve üretim merkezleri kurmalısınız. Kuracağınız bu yapılara köylüleri alarak hem işlerinizi geliştirebilir hem de köylülerin sizi kabul etmesini sağlamış olursunuz. Topraklarınızı korumanın en iyi yöntemiyse savunma kuleleri. Sürekli yeni bir güncelleme alan kuleleri sınırlarınızın en önemli yerlerine inşa ederek düşman saldırılarından korunmanız gerek, aksi halde tüm hazinenizi düşmanlarınıza kaptırabilirsiniz.

 

100'den fazla bölüm ve çoklu oyun modlarıyla oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi sunan savunma savaşı oyunu Realm Defense Hero Legends yüksek kalite grafikleriyle oyun zevkini de yüksek tutuyor. Basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde kolayca oynanabilen Realm Defense APK dosyasını indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

1.8.4

Realm Defense - Hero Legends TD ekran görüntüleri Realm Defense - Hero Legends TD ekran görüntüleri Realm Defense - Hero Legends TD ekran görüntüleri Realm Defense - Hero Legends TD ekran görüntüleri Realm Defense - Hero Legends TD ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.4

GeliştiriciBabeltime Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi25.08.2017 - 11:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme105

Dosya boyutu 97.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7752

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder