King's Blood: The Defense ikon

King's Blood: The Defense APK

v1.1.2

King's Blood: The Defense Açıklama

King's Blood: The Defense, strateji tabanlı bir savunma oyunu.


Geleneksel savunma oyunlarından farklı yapısı ile öne çıkmayı başaran King's Blood, indie tarzı ve strateji kurgusunu başarıyla bir araya getirmiş. Tarihi bir hikaye üzerine geliştirilen oyunda seviye sınırlaması olmak sızın savaşlar oyuncuları bekliyor. Bu savaşlara katılmak için 5 eşsiz karakterden birisini seçmeniz gerek, daha sonraki aşamalarda farklı bölgelerdeki askerleri kiralayarak savaştaki etkinliğinizi arttırabiliyorsunuz.


King's Blood'un hikayesi mistik bir kurguya sahip. Yani büyücüler, büyüler, gizemli ve özel eşyalar gibi ilgi çeken özellikler var. Askerlerin, kahramanların ve sahip olduğunuz eşyaların yeteneklerini geliştirmek için Büyülü Kantaşları gibi gizemli özelliklere sahip malzemeleri kullanmanız gerekiyor. Bu malzemeleri kazanmak için ise Vampir Lordlarının başı çektiği Fetih savaşlarında başarılı olmanız şart.


Android strateji oyunları arasında yer alan King's Blood indie tarzına sahip grafikleri, başarılı fizik kurgusu ve akıcı oyun hikayesi ile denenmesi gereken bir yapım olmuş. King's Blood APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirebilir ve savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

King's Blood: The Defense ekran görüntüleri King's Blood: The Defense ekran görüntüleri King's Blood: The Defense ekran görüntüleri King's Blood: The Defense ekran görüntüleri King's Blood: The Defense ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.2

GeliştiriciDAWINSTONE

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi12.05.2020 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme4

Dosya boyutu 82.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10397

GÜVENLİKİndireceğiniz King's Blood: The Defense APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dawinstone.kb

APK imzası: 31029d153cc55b6778cb2e4de5cef62cb55e73e1

King's Blood: The Defense nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. King's Blood: The Defense APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder