Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ikon

Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom APK

v1.31.15

Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom Açıklama

Wild Sky TD APK, RPG tabanlı geliştirilmiş aksiyon dolu bir kule savunma oyunudur.


Android ekosisteminde kule savunma oyunları oldukça popüler. Wild Sky TD oyunu da bunlardan birisi olarak öne çıkmayı başarıyor. Gökyüzündeki adanızı savunmak için mücadele edeceğiniz oyunda kuleler inşa edecek, ordunuzu geliştirecek ve stratejiler üreterek hem istilacı canavarları durduracak hem de rakiplerin sahip olduğu adaları ele geçirmeye çalışacaksınız.


Wild Sky TD oyununda PvE gibi birçok farklı mod var. Üstelik bu modlar için geliştirilen binden fazla harita ile oyun oldukça geniş içeriğe sahip. Size düşen stratejinizi geliştirmek, kulenizi güçlendirmek ve saldırıya geçmek. Android kule savunma oyunları seviyorsanız Wild Sky TD kesinlikle size göre. Wild Sky TD APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ekran görüntüleri Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ekran görüntüleri Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ekran görüntüleri Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ekran görüntüleri Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.31.15

GeliştiriciCrunchy Studio LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi15.10.2020 - 09:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme8

Dosya boyutu 130 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10613

GÜVENLİKİndireceğiniz Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wildsky.td

APK imzası: 76c5bc9ddc123831fd44b24cd48283689a5e3338

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder