Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ikon

Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom APK

v1.31.15

Wild Sky TD APK, RPG tabanlı geliştirilmiş aksiyon dolu bir kule savunma oyunudur.


Android ekosisteminde kule savunma oyunları oldukça popüler. Wild Sky TD oyunu da bunlardan birisi olarak öne çıkmayı başarıyor. Gökyüzündeki adanızı savunmak için mücadele edeceğiniz oyunda kuleler inşa edecek, ordunuzu geliştirecek ve stratejiler üreterek hem istilacı canavarları durduracak hem de rakiplerin sahip olduğu adaları ele geçirmeye çalışacaksınız.


Wild Sky TD oyununda PvE gibi birçok farklı mod var. Üstelik bu modlar için geliştirilen binden fazla harita ile oyun oldukça geniş içeriğe sahip. Size düşen stratejinizi geliştirmek, kulenizi güçlendirmek ve saldırıya geçmek. Android kule savunma oyunları seviyorsanız Wild Sky TD kesinlikle size göre. Wild Sky TD APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ekran görüntüleri Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ekran görüntüleri Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ekran görüntüleri Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ekran görüntüleri Wild Sky TD: Tower Defense Legends in Sky Kingdom ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder