Rise of Firstborn ikon

Rise of Firstborn APK

v7.5.0

Rise of Firstborn Açıklama

Rise of Firstborn'un sürükleyici savaş kurgusuyla krallığın yeni sahibi belli oluyor. Stratejinizi geliştirin ve Demir Taht için savaşmaya başlayın.


Gerçek oyunculara karşı vereceğiniz taht savaşlarının gerçekleştiği oyunda kendi ordunuzu kuruyor ve tahtı ele geçirmek için mücadele ediyorsunuz. Oyundaki savaşlar genelde MMO tabanlı arenada yapılıyor, ancak bunun yanında farklı stratejileri uygulayabileceğiniz oyun modları da var. Bunların arasında Meydan okuma, Lejyon savaşları ve Boyut savaşı modları Rise of Firstborn'daki sürükleyici oyun hikayesinin ortaya çıktığı modlar olarak öne çıkıyor.


Netmarble stüdyosunun geliştirdiği Rise of Firstborn'daki başarılı oyun kurgusu yüksek kaliteli grafiklerle birlikte oldukça sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Gerçek zamanlı MMO savaşlarını ve belli bir hikayeye sahip oyunlarını seviyorsanız Rise of Firstborn kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Rise of Firstborn APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Rise of Firstborn ekran görüntüleri Rise of Firstborn ekran görüntüleri Rise of Firstborn ekran görüntüleri Rise of Firstborn ekran görüntüleri Rise of Firstborn ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.5.0

GeliştiriciKIXEYE

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.04.2023 - 14:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme81

Dosya boyutu 128 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11382

GÜVENLİKİndireceğiniz Rise of Firstborn APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netmarble.war

APK imzası: db049f73c412dcd64b5cf66ded508647b58307ee

Rise of Firstborn eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Rise of Firstborn versiyonları:
  • 1. Iron Throne v2.0.0
  • 2. Firstborn: Krallığın Yükselişi v1.2.6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder