Hexonia ikon

Hexonia APK

v1.1.2

Hexonia Açıklama

Android strateji oyunu Hexonia'da kabilelerin savaşına ortak olun.


Başarılı strateji kurgusuyla dikkat çeken Hexonia, kabilelerin savaşını konu alan sürükleyici bir oyun. Başlangıçta yönetmek istediğiniz kabileyi seçiyor ve krallığınızı kurarak rakiplerinize kendinizi gösteriyorsunuz. Bu aşamadan sonra yapmanız gerekenler krallığınıza ait toprakları genişletmek, köy ve şehirleri fethederek gelir sağlamak. Özellikle altın gelirleri kabilenizin gelişimi için oldukça önemli ama her yerde bulunmuyor. Teknoloji geliştirme yöntemiyle altın olan bölgeleri tespit ederek oraları fethetmeye çalışmanız gerekiyor.


Hexonia'da her kabilenin kendine özel yetenekleri olan muhafızları var. Bunların yanında kara ve deniz savaşlarında kullanabileceğiniz 12'den fazla askeri birim daha var. Hepsini kullandığınız sürece rakiplerinize karşı savaş meydanında başarılı olmanın tek yolu stratejinizi güçlendirmek. Android strateji oyunu Hexonia özellikle strateji konusunda oldukça başarılı bir oyun.


Oyunun grafikleri ve oyun motoru gayet uyumlu bir şekilde çalışıyor. Bu sayede hem sıkılmadan hem de akıcı bir oyun deneyimi yaşamış oluyorsunuz. Hexonia APK dosyasını ücretsiz indirerek kabilelerin savaşındaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Hexonia ekran görüntüleri Hexonia ekran görüntüleri Hexonia ekran görüntüleri Hexonia ekran görüntüleri Hexonia ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.2

GeliştiriciTogglegear

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi24.09.2019 - 17:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme10

Dosya boyutu 60.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9877

GÜVENLİKİndireceğiniz Hexonia APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.togglegear.game.hexonia

APK imzası: d32be5f6aa8c0c37d271c61cadc64bbf7086f518

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder