Hexonia ikon

Hexonia APK

v1.1.2

Android strateji oyunu Hexonia'da kabilelerin savaşına ortak olun.


Başarılı strateji kurgusuyla dikkat çeken Hexonia, kabilelerin savaşını konu alan sürükleyici bir oyun. Başlangıçta yönetmek istediğiniz kabileyi seçiyor ve krallığınızı kurarak rakiplerinize kendinizi gösteriyorsunuz. Bu aşamadan sonra yapmanız gerekenler krallığınıza ait toprakları genişletmek, köy ve şehirleri fethederek gelir sağlamak. Özellikle altın gelirleri kabilenizin gelişimi için oldukça önemli ama her yerde bulunmuyor. Teknoloji geliştirme yöntemiyle altın olan bölgeleri tespit ederek oraları fethetmeye çalışmanız gerekiyor.


Hexonia'da her kabilenin kendine özel yetenekleri olan muhafızları var. Bunların yanında kara ve deniz savaşlarında kullanabileceğiniz 12'den fazla askeri birim daha var. Hepsini kullandığınız sürece rakiplerinize karşı savaş meydanında başarılı olmanın tek yolu stratejinizi güçlendirmek. Android strateji oyunu Hexonia özellikle strateji konusunda oldukça başarılı bir oyun.


Oyunun grafikleri ve oyun motoru gayet uyumlu bir şekilde çalışıyor. Bu sayede hem sıkılmadan hem de akıcı bir oyun deneyimi yaşamış oluyorsunuz. Hexonia APK dosyasını ücretsiz indirerek kabilelerin savaşındaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Hexonia ekran görüntüleri Hexonia ekran görüntüleri Hexonia ekran görüntüleri Hexonia ekran görüntüleri Hexonia ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder